Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai skirtas renginys

1992 m. spalio 25 d. Lietuvos piliečiai referendume priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją. Konstitucija (lot. constitutio - „nustatymas“) – tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus.

Suprasdami šios dienos svarbą, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių trečio sektoriaus mokytojai, PN- AK trečio sektoriaus socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai, sektoriaus mokiniai ir neformalaus ugdymo programos dalyviai, 2019 metų spalio mėn. 25 dieną nusprendė surengti sportines varžybas.

Rodyti daugiau>>>

Stalo teniso turnyras skirtas pagerbti stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimą

Laisvės atėmimo vietų ligoninėje 2019 m. spalio 11 d. organizuotas stalo teniso turnyras skirtas pagerbti Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimą. Renginio organizatoriai – Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus klasių kuratorė biologijos mokytoja ir neformalaus ugdymo mokytoja Rita Markevičienė, kūno kultūros mokytojas Donaldas Andriulis, lietuvių kalbos mokytoja Dovilė Rudytė-Šeškevičienė bei chemijos mokytoja Janina Mockienė.

 

Rodyti daugiau>>>

Stalo teniso turnyras skirtas Lietuvos įstojimo į NATO dienai paminėti

Balandžio 1 d. Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių pirmo sektoriaus mokytojai, mokiniai ir neformalaus ugdymo dalyviai, Lietuvos įstojimo į  NATO dieną paminėjo žaisdami stalo tenisą. Turnyrą organizavo ir sėkmingai jį vedė atsakingas už neformalųjį ugdymą šiame sektoriuje kūno kultūros vyresnysis mokytojas Donaldas Andriulis.

 

Rodyti daugiau>>>

Su Kovo 8!

Lietuvos vėliavos diena paminėta pirmame sektoriuje

Gausus mokytojų, mokinių, neformalaus ugdymo dalyvių būrys, Lietuvos vėliavos dieną paminėjo pirmame sektoriuje, sausio 28 dieną dalyvaudami sporto renginyje. Renginio scenarijų parengė I-e sektoriuje už neformalų ugdymą atsakingas kūno kultūros mokytojas Donaldas Andriulis. Klasių auklėtojai V. Čižauskienė ir P. Kniukšta kartu su neformalaus ugdymo dalyviais D. L., ir A. N.

 

Rodyti daugiau>>>

Jubiliejinei Pasaulinei AIDS dienai skirtas smiginio turnyras pirmame sektoriuje

Gruodžio mėnesį  pažymima Pasaulinė AIDS diena, kuri pasaulyje minima jau 30-tą kartą.  Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai  ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“. Šiuo šūkiu visuomenė raginama atlikti ŽIV tyrimą ir žinoti, ar neserga ŽIV liga.

Rodyti daugiau>>>

Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti 18“

Gruodžio 5 d. Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus I-ame-sektoriuje vyko protų mūšis skirtas Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Biologijos mokytoja N. Kriaučiūnienė pateikė informaciją, kokia proga  vyksta protų mūšis, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena, supažindino su niūria statistika. Atsakinėdami į klausimus mokiniai pagilino savo žinias apie žaibiškai plintantį ŽIV virusą, jo sukeltą ligą, AIDS, kontroliavimo būdus, prevencines priemones. Šis renginys padrąsino visus kalbėti apie tai garsiai, skatino toleranciją ir užuojautą užsikrėtusiems ŽIV ir sergantiems AIDS. Vėliau dalyviai susiskirstė į 5 komandas, kurioms reikėjo atsakyti į  klausimų ir atlikti užduotys.

Rodyti daugiau>>>

Renginys skirtas Lietuvos kariuomenės dienai

Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena. 1918 metų vasario 16 dieną buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23 dieną išleistas pirmasis įsakymas kurti Lietuvos ginkluotąsias pajėgas, pradėta formuoti Lietuvos kariuomenė.

 

Lapkričio 26 dieną Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių LAVL skyriaus mokiniai, neformalaus ugdymo dalyviai, mokytojai  Lietuvos kariuomenės dieną paminėjo, dalyvaudami stalo teniso varžybose.

Rodyti daugiau>>>

Europos kalbų diena paminėta pirmame sektoriuje

Europos Taryba tikisi, kad Europos kalbų diena bus švenčiama Europos šalių narių valdžios institucijose, tarp partnerių, tarp gyventojų (kadangi kalbų mokymasis visą gyvenimą, būnant bet kokio amžiaus, namuose, darbe ar mokykloje, yra vienas pagrindinių šios dienos tikslų).

 

Rodyti daugiau>>>

Laisvės atėmimo vietų ligoninėje paminėta Tarptautinė Mokytojų diena

Tarptautinė mokytojų diena skirta paminėti mokytojų indėlį į mokslą ir jo plėtrą. Tarptautinė mokytojųfederacija „Education International“ skatina šią dieną paminėti visas pasaulio šalis. Iš viso apie 100 pasauliošalių mini šią dieną.Tarptautinė mokytojų diena skirta paminėti mokytojų indėlį į mokslą ir jo plėtrą. Tarptautinė mokytojųfederacija „Education International“ skatina šią dieną paminėti visas pasaulio šalis. Iš viso apie 100 pasauliošalių mini šią dieną.

 

Rodyti daugiau>>>

Protų mūšis – „Paukščiai“

Balandžio 17 d.,  Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus II-ame-sektoriuje vyko protmūšis „Paukščiai“. Protų mūšyje  dalyvavo 10  komandų, kurias sudarė mokiniai, mokytojai, pareigūnai, psichologai ir kiti. Protų mūšio dalyviai varžėsi mėgindami pateikti kuo daugiau teisingų atsakymų apie paukščius: sandaros ypatumus, įvairove, gyvenamąją vietą ir kt..

Rodyti daugiau>>>

Linksmų Velykų

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ame sektoriuje įvyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-čio progai paminėti skirtas šaškių turnyras

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriuje, 2-ame sektoriuje įvyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-čio  progai paminėti skirtas šaškių turnyras, vienas iš programos renginių, skirtų šiai žymiai datai paminėti, kurį organizavo atsakinga už neformalią sportinę veiklą 2-ame sektoriuje mokytoja Bronė Rušienė ir Socialinės reabilitacijos skyriaus specialistas Gediminas Lukšys. Norą dalyvauti turnyre išreiškė  net 16 dalyvių.

Rodyti daugiau>>

Laisvės atėmimų vietos ligoninėje vyko, Lietuvos 100-mečiui paminėti skirtos smiginio varžybos

2018-02-12 gausus būrys Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus LAVL-sektoriaus moksleivių ir neformaliojo ugdymo „Sveika gyvensena“ dalyvių nutarė paminėti Lietuvos 100-metį, dalyvaudami smiginio varžybose. Varžybas kartu su Socialinės reabilitacijos skyriumi organizavo skyriaus vedėjas Rimantas Rušas, mokyklos pedagogai. Kūno kultūros mokytojas Donaldas Andriulis supažindino su varžybų taisyklėmis, teisėjavo biologijos mokytoja Rita Markevičienė.

Rodyti daugiau>>

Protų mūšis „AIDS: Geriau žinoti - 2017“

Pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988 metų, kuomet įvyko visų pasaulio šalių Sveikatos ministrų susitikimas, kuriame buvo nuspręsta keistis su šia liga susijusia informacija tarp medikų ir minėti gruodžio 1-ąją kaip kovos su AIDS diena.

Š.m. lapkričio 28 dieną Pravieniškių skyriaus II sektoriuje  vyko protų mūšis, skirtas pasaulinei AIDS dienai paminėti. Renginyje dalyvavo dvi mokytojų komandos iš Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos bei Elektrėnų profesinio mokymo centro, dvi mokinių komandos ir dvi komandos, kurios užsiregistravo ir panoro jėgas išbandyti protmūšyje. Visos dalyvavusios komandos aktyviai atsakinėjo į klausimus.  Renginyje dalyvavo ir jį vertino Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro Neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė Aušra Taparauskienė.                                                       Visos komandos aktyviai dalyvavo renginyje – diskutavo, atsakinėjo į klausimus. Protų mūšį laimėjo nuteistųjų komanda,  antroji vieta atiteko Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokytojų komandai, kuri vos puse taško atsiliko nuo nugalėtojų, trečią vietą užėmė mokinių komanda.

Rodyti daugiau>>

Konferencija „Mokymosi sunkumai, patirtys ir IT panaudojimo galimybės nuteistųjų ugdyme“

2017 m. gruodžio 7 d. Pravieniškių skyriaus mokytojai kartu su Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro darbuotojais dalyvavo konferencijoje „Mokymosi sunkumai, patirtys ir IT panaudojimo galimybės nuteistųjų ugdyme“.

Mus pasitiko PSJMC direktorius M. Libikas bei skyriaus vedėja G. Žitkevičienė, kurie papasakojo apie Pataisos namų istoriją, šių dienų aktualijas. PN direktorius E. Norvaišas papasakojo apie darbą su čia bausmę atliekančiomis moterimis, vėliau apsilankėme PSJMC skyriuje, apžiūrėjome mokyklos erdves, kalbėjomės su čia dirbančiais mokytojais ir nuteistosiomis.

Vėliau konferencija persikėlė į Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrą.

Rodyti daugiau>>

Stalo teniso varžybos

Laisvės atėmimo vietų ligoninės laisvalaikio klubo patalpose 2017 m. lapkričio 13 d. vyko mokinių ir mokytojų stalo teniso varžybos, skirtos Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Varžybas kartu su Socialinės reabilitacijos skyriumi organizavo Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus pedagogai. Šiais metais varžybos vyko poromis - vienu metu prie stalo stovi keturi žmonės. Buvo žaidžiama iki 2 laimėtų setų, kiekvienas setas - iki 11 taškų, kas 2 taškus besikeičiant padavimais.

Rodyti daugiau>>

Psichologinės tarnybos bendradarbiavimas su mokykla kūno kultūros ir sporto srityje

Šiuolaikinėje visuomenėje vienas iš esminių modernios, besimokančios organizacijos bruožų tampa bendradarbiavimu grįsta veikla. Kaip teigia Hargreaves (1999), viena iškylančių ir daugiausia žadančių postmoderniojo amžiaus metaparadigmų yra bendradarbiavimas, kaip veikimo, planavimo, kultūros tobulinimo, organizavimo bei vienijantis principas. Bendradarbiavimas tampa kaip veiksmingas atsakas pasauliui, kuriame neįmanoma numatyti problemų, kai pastarųjų sprendimai neaiškūs, o reikalavimai tampa vis intensyvesni.

Rodyti daugiau>>

Regbio turnyras I-e sektoriuje, skirtas Konstitucijos dienai

Spalio 23 dieną Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus I-o sektoriaus moksleiviai Konstitucijos dieną nusprendė paminėti žaisdami regbį. Dvi komandos, sudarytos iš 12 žaidėjų, neišsigando šalto oro ir šlapios žaidimo aikštės,  „surėmė pečius“, kad išsiaiškintų kuri geriau žaidžia regbį. Po valandos trukusios  kovos nugalėtojų taurę aukštyn kėlė 4 būrio komanda, neliūdėjo ir pralaimėjusi 12 būrio komanda -  kova buvo apylygė, nugalėtojams pergalę, matyt, lėmė ir sėkmės faktorius, ką rodė ir rezultatas  - 19 : 17.

Rodyti daugiau>>

Stalo teniso varžybos, vykusios I-e sektoriuje, skirtos Mokytojų dienos progai paminėti

Spalio 9 dieną gausus būrys Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus I-o sektoriaus moksleivių nutarė paminėti mokytojų dieną, dalyvaudami stalo teniso varžybose. Varžybų dalyviai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į du pogrupius. A pogrupyje varžėsi 10 dalyvių. Po atkaklios kovos nugalėtoju tapo 12 kl. mokinys S. A. finale nugalėjęs Z. A., trečią vietą iškovojo T. A. Prizines vietas užėmę sportininkai buvo apdovanoti diplomais, o  4 – 10 vietas užėmę – padėkomis. B pogrupio nugalėtoju tapo D. D., antras – R. Š., o trečias - M. D. Padėkos buvo įteiktos ir devintos klasės moksleiviams L. S. ir M. Č., kurie daug prisidėjo organizuojant stalo teniso varžybas.

Laisvės atėmimo vietų ligoninėje įvyko svarsčių kilnojimo varžybos skirtos mokytojų dienai paminėti

Svarsčių kilnojimas nėra olimpinė sporto šaka. Tai pati prieinamiausia sunkiosios atletikos rūšis, kadangi nereikalauja ypatingų treniruočių sąlygų. Kaip ir sunkiojoje atletikoje šia sporto šaka vis labiau domisi merginos. Pratimai su svarsčiais teigiamai veikia visą žmogaus organizmą, formuoja viso kūno raumenų reljefą, stiprina nervų sistemą, padeda efektyviai reguliuoti kūno svorį, didina raumenų jėgą ir ištvermę. Svarstininkų treniruotės skiriasi nuo sunkumų kilnotojų treniruočių. Visų pirma tuo, kad varžybose kilnojami įvairaus dydžio svarsčiai: 6 kg, 8 kg, 16 kg, 24 kg, 32 kg, 50 kg, galiūnų sporte svarsčiai siekia ir dažnai viršija 100 kg. Kol kas merginoms varžybų programoje numatytas 16 kg svarsčių kilnojimas, o vyrai savo rezultatą rodo keldami 24 kg ir sunkesnius. Svarstininko fizinėms ypatybėms ugdyti treneris turi atitinkamai parinkti treniruotės priemones ir metodus, kurie būtų efektyvūs ir individualūs, atitiktų sportininko fizinius parametrus ir pasirengimą.

Spalio mėn. 02 d., Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos  Pravieniškių skyrių vedėjas Rimantas Rušas, kartu su Socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais suorganizavo svarsčių kilnojimo varžybas.

Rodyti daugiau>>

Aštuntoko L. S. sėkmė Lietuvos įstojimo į ES dienos progai paminėti smiginio turnyre pirmame sektoriuje

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyrių vedėjas Rimantas Rušas, klasių auklėtojai, mokytojai ir mokiniai kartu su socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais šią įsimintiną dieną nusprendė paminėti aktyviai sportuodami – žaisdami smiginį. Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje jau tampa tradicija, kad svarbios, istorinės  dienos paminimos surengiant sporto varžybas ar turnyrus. Aktyviausi dalyviai varžybose yra moksleiviai ir neformalaus švietimo dalyviai, tad dažniausiai  prizines vietas užima jie. Nieko jau nenustebino, kad šį turnyrą taip pat laimėjo moksleivis – aštuntokas L. S. , o trečias – dešimtokas M. Č. , antras – neformalaus švietimo dalyvis S. P. . Daug darbo reikėjo įdėti moksleiviams ir technologijų mokytojui Pranui Kniukštai ruošiant varžybų inventorių, kad jis atitiktų visus standartus ir reikalavimus. Varžyboms teisėjavo vyresnioji biologijos mokytoja Rita Markevičienė, prizininkus ir dalyvius apdovanojo skyrių vedėjas Rimantas Rušas.

Rodyti daugiau>>

Laisvės atėmimo vietų ligoninėje įvyko Velykinis smiginio turnyras

Viena iš daugelio neformalios švietimo programos veiklų buvo įgyvendinta balandžio 19 dieną laisvės atėmimo vietų ligoninėje mokytojai, klasių auklėtojai ir skyrių vedėjas Rimantas Rušas kartu su socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais suorganizavo Velykinį smiginio turnyrą. Didelio susidomėjimo sulaukė klasių auklėtojos Ritos Markevičienės sveikinimo kalba, pasakojimas apie Velykų papročius, margučių dažymo būdus bei įvairius Velykinius žaidimus. Varžyboms teisėjavo taip pat klasių auklėtoja Rita Markevičienė. Turnyras užtruko keturias valandas, nes visi dalyviai labai atsakingai ruošėsi varžyboms, o varžybų metu stengėsi parodyti kuo aukštesnius rezultatus. Susumavus turnyro rezultatus, paaiškėjo, kad aiškūs turnyro lyderiai nepateko tarp prizininkų, o nugalėtojus lėmė kryptingas pasiruošimas varžyboms, bei išklausyti mokytojų patarimai prieš varžybas ir varžybų metu.

Rodyti daugiau>>

Velykinis smiginio turnyras trečiame sektoriuje moksleivių atostogų metu

Gausus mokinių, mokytojų ir socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojų būrys Velykų šventę nusprendė paminėti aktyviai sportuodami – žaisdami smiginį. Sporto šventė neatsitiktinai buvo suorganizuota balandžio 13 dieną – moksleivių atostogų metu, taip moksleiviai norėjo parodyti, kad norint įgyvendinti pagrindinį kūno kultūros tikslą - įtvirtinti sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo poreikį – reikia sportuoti ir per atostogas.

Rodyti daugiau>>

Jėgos trikovės varžybos Lietuvos įstojimo į NATO dienos progai paminėti

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriuose  ir toliau vykdoma   neformalaus ugdymo programa „ Aš – sportiškas, darbštus pilietis“.  Kovo 30 dieną III-e sektoriuje įvyko jėgos trikovės turnyras.

Rodyti daugiau>>

Šaškių varžybos Lietuvos įstojimo į NATO dienos progai paminėti

2004- 03 -29  Lietuvai baigus visas teisines prisijungimo prie NATO procedūras ir Vašingtone kartu su kitų 6 pakviestų šalių atstovais deponavus ratifikacinius Šiaurės Atlanto sutarties raštus, Lietuva tapo visateise NATO nare. Svarbiausias NATO tikslas – visomis politinėmis ir karinėmis priemonėmis užtikrinti visų jos narių laisvę ir saugumą. Šį tikslą sudaro trys kertinės užduotys: kolektyvinė gynyba, krizių valdymas ir bendradarbiavimas saugumo srityje su partnerėmis. Narystė organizacijoje, kurios saugumo pagrindas yra kolektyvinė gynyba ir kurios narės vadovaujasi tomis pačiomis demokratinėmis vertybėmis kaip ir Lietuva – patikimiausias Lietuvos saugumo užtikrinimo būdas. NATO šiandien yra efektyviausia pasaulyje tarpvalstybinė kolektyvinio saugumo sistema, kuri suteikia Lietuvai patikimas saugumo garantijas.

Ta proga Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus mokytojai ir mokiniai kartu su socialiniais partneriais, – Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos I-o sektoriaus Socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais, surengė šaškių turnyrą.

Rodyti daugiau>>

Turnyrų, skirtų Kovo – 11-ajai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, pabaiga

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-o sektoriaus Socialinės reabilitacijos skyriaus organizuoti renginiai, skirti Kovo 11-ajai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventei paminėti, buvo vainikuoti sportinio azarto, susikaupimo ir įtampos kupinu smiginio turnyru. Norinčių išbandyti rankos tikslumą susirinko ganėtinai daug, kuriuos teko suskirstyti į tris pogrupius. Sėkmė lydėjo ne visus, numanomi favoritai liko nieko nepešę. Varžybos yra varžybos,- kaip loterija: vieni laimi, kiti pralaimi. Nugalėtojai apdovanoti ne tik laimėtojo ar prizininko statusą patvirtinančiais diplomais, bet ir prizais, kuriuos parūpino mokykla, tęsdama neformalaus ugdymo programą nuteistiesiems.

Rodyti daugiau>>

Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo dienos progai skirtos stalo teniso varžybos Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos laisvės atėmimo vietų ligoninės skyriuje

Laisvės atėmimo vietų ligoninės laisvalaikio klubo patalpose 2017 m. kovo 16 d. vyko nuteistųjų stalo teniso turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyrą kartu su Socialinės reabilitacijos skyriumi organizavo Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos pedagogai. Varžybų žiūrovai stebėjosi akį džiuginančiu sportininkų žaidimo lygiu, suprasdami, kad tai darbo pasekmė, kurį atlieka neformalios ugdymo  programos „ Sveika gyvensena“ vykdytojai Laisvės atėmimo vietų ligoninėje, skyriaus mokytojai Rita Markevičienė ir  Donaldas Andriulis.

Rodyti daugiau>>

Sveikame kūne – sveika dvasia

Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos Pravieniškių skyriaus, 2-ojo sektoriaus stalo teniso penkiolika būrelio narių, bendradarbiaudami su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ojo sektoriaus Socialinės reabilitacijos skyriumi, paminėjo kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Rodyti daugiau>>

Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo dienos progai skirtos stalo teniso varžybos Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių pataisos namų I-e sektoriuje

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių pataisos namų I-o sektoriaus mokiniai kartu su mokytojais ir Socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais Valstybės atkūrimo dieną paminėjo įspūdingu sportiniu renginiu – stalo teniso varžybomis.

Rodyti daugiau>>

Su Kovo 8

Tarptautinei Moters dienos progai skirtas salės futbolo turnyras pirmame sektoriuje

 

Kovo 8 dieną Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, I-o sektoriaus mokiniai kartu su mokytojais ir Socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais Tarptautinę Moters dieną nusprendė paminėti, surengdami salės futbolo 3x3 turnyrą.
Rodyti daugiau>>

Edukacinis renginys, skirtas Kovo 8-osios šventei

Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos Pravieniškių skyrius, bendradarbiaudamas su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-o sektoriaus administracija, organizavo mokiniams edukacinį užsiėmimą, kurį vedė menininkė, floristė, pataisos įstaigos darbuotoja Jūratė Paškevičienė. Edukacinio užsiėmimo tema – meno terapija gaminant atvirukus, Kovo 8-osios šventės progą, iš natūralių gamtinių medžiagų, kurias parūpino mokykla. Pirmas užsiėmimas pritraukė nors ir nedaug, bet labai susidomėjusių šiuo renginiu mokinių, kurie buvo stropūs, uolūs floristikos ir atvirukų komponavimo meno pradžiamokslio „studentai“. Padedant užsiėmimų vadovei Jūratei, atvirukai įgavo užbaigtų minimalistinio meno kūrinių pavidalą.

Rodyti daugiau>>

Taikomųjų amatų būrelio veikla Užgavėnių šventės proga

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-o sektoriaus nuteistieji kiekvieni metai tradiciškai pasitinka Užgavėnes. Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus taikomųjų amatų būrelio nariai, vadovaujami technologijų mokytojo Prano Kniūkštos, ir šiais metais neliko abejingi šiai šventei ir prisidėjo prie jos organizacijos,  kurdami kaukes, įvairius medžio prizus, skirtus Užgavėnių šventės dalyviams.

Rodyti daugiau>>

Jėgos dvikovės varžybos „ ROLLING THUNDER“ III-e sektoriuje

Vasario mėn. 23 dieną Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos  III-e sektoriuje įvyko jėgos dvikovės varžybos, kurias organizavo Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos  Pravieniškių skyriaus mokytojai kartu su Socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais.

Rodyti daugiau>>

Mokiniai Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną minėjo dalyvaudami turnyruose

Jau 99 kartą, šiemet minime Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną (Vasario 16-ąją). Tai data sulaukusi didžiulio dėmesio spaudoje, televizijoje ir Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriuje.

Rodyti daugiau>>

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriuje, Laisvės atėmimo vietų ligoninėje įvyko Lietuvos nepriklausomybės dienos progai paminėti skirtas šaškių ir šachmatų turnyras

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus mokytojai kartu su socialiniais partneriais – Laisvės atėmimo vietų ligoninės Socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojais vasario mėn. 15 d. surengė šaškių ir šachmatų turnyrą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės dienos progai paminėti.

Rodyti daugiau>>

Respublikine konferencija „Tautinių tradicijų raiška netradicinėse ugdymo aplinkose“

2016 m. vasario 23 dieną Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus mokytojai dalyvavo Respublikinėje mokytojų gerosios patirties sklaidos konferencijoje ‚,Tautinių tradicijų raiška netradicinėse ugdymo aplinkose“.   Konferenciją organizavo: Kauno miesto savivaldybės administracija, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Rodyti daugiau>>

Integruota rusų kalbos, biologijos ir kūno kultūros pamoka

2015m. lapkričio 25 d., Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriuje I sektoriuje, 12 klasių mokiniams vyko integruota rusų kalbos, biologijos ir kūno kultūros pamoka „В здоровом теле – здорoвый дух“ (лат. „Mens sana in corpore sano“). Sveikas gyvenimo būdas. Pamoką vedė: rusų kalbos mokytoja Liudmila Veitienė, biologijos mokytoja Nadiežda Kriaučiūnienė,  kūno kultūros mokytojas Donaldas Andriulis. Pamokoje dalyvavo skyriaus vedėjas Rimantas Rušas.

 

Rodyti daugiau>>

„Spartakiada 2015"

2015 m. rugsėjo 30 d.  Laisvės atėmimo vietų ligoninėje Pravieniškių skyriuje, kūno kultūros vyr. mokytojas Donaldas Andriulis ir biologijos vyr. mokytoja Rita Markevičienė vykdydami neformaliojo ugdymo programą „Aš sveikas ir darbštus pilietis organizavo jau tradicija tapusį sportinį renginį.

Rodyti daugiau>>

Suaugusiųjų ugdymo ypatumai laisvės atėmimo vietose

Mokytis niekada nevėlu... Tiems, kurie nenorėjo, nespėjo, tingėjo ar kitaip vengė mokytis gyvendami laisvėje, kurie už įstatymų nesilaikymą pateko į laisvės atėmimo vietą, vėl sudarytos sąlygos mokytis. Teistųjų asmenų mokymosi specifika gerokai skiriasi nuo įprastinių standartų, todėl pedagogams iškyla problemų, kurias dera paanalizuoti. Tuo tikslu Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos administracija 2015-08-25 Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje suorganizavo seminarą „Darbo ypatumai vykdant suaugusiųjų ugdymo programas laisvės atėmimo vietose“...

Rodyti daugiau>>