Laisvės atėmimo vietų ligoninėje paminėta Tarptautinė Mokytojų diena

Tarptautinė mokytojų diena skirta paminėti mokytojų indėlį į mokslą ir jo plėtrą. Tarptautinė mokytojų federacija „Education International“ skatina šią dieną paminėti visas pasaulio šalis. Iš viso apie 100 pasaulio šalių mini šią dieną.

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus LAVL mokytojų komanda kartu su moksleivių ir neformalaus ugdymo dalyvių komandomis šią svarbią dieną surengė komandines stalo teniso varžybas. Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad mokytojų komandai pusfinalyje teko labai stiprus varžovas, kova vyko labai atkakliai, puikiai žaidė biologijos mokytoja Rita Markevičienė, bet to neužteko, pralaimėta rezultatu 3-2. Kovoje dėl trečios vietos mokytojų komanda „susikaupė“ ir varžovus nugalėjo „sausu“ 3-0 rezultatu. Finale mokytojų komandos „skriaudikai“ nesunkiai įveikė savo priešininkus rezultatu 3-1 ir pelnytai džiaugėsi iškovota nugalėtojų taure. Prizines vietas užėmę apdovanoti diplomais ir medaliais, dalyviai-padėkos raštais už dalyvavimą.

Varžybų dalyviai džiaugėsi, kad jiems suteikiamos galimybės užsiimti aktyvia sportine veikla, būti įvertintiems – o tai atsakingų už neformalią veiklą LAVL, skyriaus mokytojų Donaldo Andriulio ir Ritos Markevičienės darbo įvertinimas. Ačiū jiems!

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyrių vedėjas Rimantas Rušas