Europos kalbų diena paminėta pirmame sektoriuje

Europos Taryba tikisi, kad Europos kalbų diena bus švenčiama Europos šalių narių valdžios institucijose, tarp partnerių, tarp gyventojų (kadangi kalbų mokymasis visą gyvenimą, būnant bet kokio amžiaus, namuose, darbe ar mokykloje, yra vienas pagrindinių šios dienos tikslų).

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus I-o sektoriaus mokytojai, mokiniai ir neformalaus ugdymo dalyviai, nusprendė Europos kalbų dieną paminėti sportuojant - dalyvaudami štangos stūmimo varžybose. Renginio dalyviams reikėjo kuo daugiau kartų išstumti pusę savo kūno svorio sveriančią štangą. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad norint tapti nugalėtoju, reikėjo 72 kartus išstumti štangą, antrai vietai užteko 60 kartų, o trečiai-59 kartų. Gausiai susirinkę renginio dalyviai džiaugėsi gautais prizais, padėkomis už aktyvų dalyvavimą, galimybe aktyviai praleisti laisvalaikį, tuo pačiu paminėti įsimintiną dieną.

Europos kalbų diena paminėti skirtos štangos stūmimo varžybos buvo organizuojamos remiantis Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriuje vykdoma neformalaus švietimo programa „Aš sportiškas, darbštus pilietis“. Varžybas organizavo Pravieniškių skyriaus kūno kultūros mokytojas, atsakingas už neformalų ugdymą I-e sektoriuje Donaldas Andriulis ir I-o sektoriaus socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai.

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyrių vedėjas Rimantas Rušas