Renginys skirtas Lietuvos kariuomenės dienai

Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena. 1918 metų vasario 16 dieną buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23 dieną išleistas pirmasis įsakymas kurti Lietuvos ginkluotąsias pajėgas, pradėta formuoti Lietuvos kariuomenė.

Lapkričio 26 dieną Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių LAVL skyriaus mokiniai, neformalaus ugdymo dalyviai, mokytojai  Lietuvos kariuomenės dieną paminėjo, dalyvaudami stalo teniso varžybose. Gausus dalyvių būrys pirmame etape varžėsi pogrupiuose, o po to žaidė finalinius susitikimus dviejų minusų sistema. Nugalėtoju tapo R. R, finale įveikęs biologijos mokytoją Ritą Markevičienę. Trečiąją vietą iškovojo vienuoliktokas R.J . Paguodos varžybas laimėjo chemijos mokytoja Janina Mockienė.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, diplomais ir mokyklos įsteigtais prizais. Nelaimėjusiems prizinių vietų dalyviams buvo įteiktos padėkos. Dėkojame LAVL socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams. prisiėjusiems prie turnyro organizavimo. Turnyras organizuotas vadovaujantis  Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriaus vykdoma neformalaus ugdymo programa „Aš- sportiškas, darbštus pilietis“.

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyrių vedėjas Rimantas Rušas.