Stalo teniso turnyras skirtas Lietuvos įstojimo į NATO dienai paminėti

Balandžio 1 d. Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių pirmo sektoriaus mokytojai, mokiniai ir neformalaus ugdymo dalyviai, Lietuvos įstojimo į  NATO dieną paminėjo žaisdami stalo tenisą. Turnyrą organizavo ir sėkmingai jį vedė atsakingas už neformalųjį ugdymą šiame sektoriuje  kūno kultūros vyresnysis mokytojas Donaldas Andriulis.

Turnyre dalyvavo 38 stalo teniso mėgėjai , kurie buvo suskirstyti į 2 pogrupius po 19 dalyvių.  Po atkaklių pogrupio kovų į finalo penketą pateko  M. P., P. J., G. Č., V. T. ir A. K. Finalo penkete varžybos vyko rato sistema iki trijų pergalių. Finaliniame turnyro etape daugiausia jėgų išsaugojo A. K., kuris ir tapo nugalėtoju, antrą vietą iškovojo V. T., trečią vietą- M. P.. Džiugu paminėti, kad varžyboms ruoštis ir teisėjauti  padėjo moksleiviai ir dalyvaujantys neformalaus ugdymo programoje dalyviai.

Po varžybų klasių auklėtojai V. Čižauskienė, P. Kniūkšta turnyro dalyviams ir nugalėtojams įteikė apdovanojimus: diplomus, padėkos raštus, medalius, taures. O pirmos, antros ir trečios vietos laimėtojams futbolo, krepšinio, tinklinio kamuolius. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos I sektoriaus socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojai pozityviai įvertino renginį, džiaugėsi galimybe nuteistiesiems dalyvauti sporto renginiuose.

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyrių vedėjas Rimantas Rušas.