Jubiliejinei Pasaulinei AIDS dienai skirtas smiginio turnyras pirmame sektoriuje

Gruodžio mėnesį  pažymima Pasaulinė AIDS diena, kuri pasaulyje minima jau 30-tą kartą.  Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai  ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“. Šiuo šūkiu visuomenė raginama atlikti ŽIV tyrimą ir žinoti, ar neserga ŽIV liga.

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos  Pravieniškių I-o sektoriaus mokytojai, mokiniai ir neformalaus ugdymo dalyviai, suprasdami  šios dienos svarbą, nusprendė Pasaulinę AIDS paminėti sportuojant - gruodžio 18 dieną  dalyvaudami smiginio varžybose. Varžybose jėgas išbandė 25 dalyviai, suskirstyti  į penkis pogrupius.  Pogrupiuose varžybos vyko rato sistema iki pasiektų trijų pergalių. Penki pogrupių nugalėtojai, varžėsi tarpusavyje. Tik vėlai vakare paaiškėjo, kad nugalėjo V. G., antra vieta- G. S., o trečias-S. E. Varžybose teisėjavo mokytojai P. Kniukšta, V. Čižauskienė, R. Markevičienė, dalyviai džiaugėsi , kad gali naudotis aukštos kokybės sportine įranga, kuri įsigyta panaudojant Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyriuje vykdomai neformalaus švietimo programai „Aš sportiškas, darbštus pilietis“ skirtas lėšas. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais, kuriuos įteikė mokytojas Donaldas Andriulis, atsakingas I-e sektoriuje už neformalaus ugdymo programos vykdymą.

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Pravieniškių skyrių vedėjas Rimantas Rušas