Išvyka į Birštono sporto centrą

Kovo 24 dieną Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokiniai dalyvavo jėgos dvikovės varžybose su Birštono gimnazijos moksleiviai. Išvyka ir varžybos įdomi ir naudinga buvo todėl, kad moksleiviai turėjo unikalią galimybę  pabendrauti su Birštono krašto galiūnu Vidu Blekaičiu. Po įtemptos ir jaudinančios kovos mūsų moksleiviai įrodę esantys verti medalių ir pagyrimų. Varžybų absoliučiu nugalėtoju tapo ir  geriausius rezultatus pademonstravo Edvinas Alkovikas užėmęs I- ąją vietą. Kiti ne mažiau nusipelnę apdovanojimų Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos moksleiviai: Deimantas Dambrauskas, Gustas Lukoševičius, Gytis Švenčionis, Velentinas Žičius, Liutauras Laučiūnas. Ypatingai visus varžybų dalyvius nustebino mūsų mokyklos aštuntokė Viktorija Krivošejeva pademonstruodama fizinę ištvermę ir jėgą.

Tikimės, jog ši išvyka bus ne paskutinė ir pokalbiai su autoritetingu žmogumi suteiks ugdytiniams daugiau motyvacijos ir noro siekti užsibrėžtų sportinių tikslų įgyvendinimo.

Klasių kuratorė Rūta Morkūnienė