Jėgos dvikovės varžybos Birštone

Laurynas Chocka, Lukas Pukevičius ir Edvinas Alkovikas dalyvavo jėgos dvikovės varžybose Birštone

 

Kovo 15 d. Kaišiadorių suauagusiųjų ir jaunimo mokyklos vyresnysis kūno kultūros mokytojas Donaladas Andriulis kartu su Birštono sporto centro jėgos trikovės treneriu Vidu Blekaičiu suorganizavo jėgos trikovės varžybas, kurios įvyko Birštono sporto centro jėgos trikovės treniruočių sporto salėje „Ąžiolas“.

Jėgos dvikovės varžybose dalyvavo 2015 metų Lietuvos jėgos čempionai -  Birštono miesto moksleivių komanda ir Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos moksleivių komanda.

Varžybų metu moksleiviai turėjo kuo daugiau kartų nuo krūtinės paspausti pusė savo kūno svorio štangą ir pritūpti su savo svorio kūno štanga. Po įtemptos kovos, minimalia persvara nugalėjo Lietuvos čempionai – Birštono komanda. Tačiau Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla turi kuo p[asidžiaugti, 10 klasės mokinys Edvinas Alkovikas šiose varžybose užėmė trečiąja vietą.

Varžybų organizatoriai ir dalyviai dėkoja Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos vadovams už skirtą finansavimą neformaliojo švietimo programos „Sportas visiems“, kurios dėka įvyko šios įdomios ir sunkios varžybos.

 

Vyr. kūno kultūros mokytojas, neformaliojo švietimo programos „Sportas visiems“ vadovas Donaldas Andriulis