Kartingai

Šiltą ir saulėtą ketvirtadienio popietę dalis geriausių mokinių turėjo galimybę mokyklinį suolą iškeisti į nuotaikingą pasivažinėjimą kartingais Kauno kartodrome. Čia galėjo visi pasijusti tikrais  lenktynininkais ir išbandyti savo jėgas kartodrome po atviru dangumi.  Mūsų varžybos vyko dvejais etapais – pirmieji varžėsi vyresnieji vaikinai, o po to merginų komanda su Rolandu. Geriausiai sekėsi tiems, kas jau nebe pirmą kartą dalyvavo šiose varžybose ir turėjo patirties. Geriausius rezultatus parodė Vilius, Karolis L. ir Karolis Z. Ne ką prasčiau pasirodė ir merginų komandos atstovės Monika ir Raminta, kurioms lenktyniauti padėjo 6 klasės mokinys Rolandas. Didelis greitis ir adrenalinas privertė kiekvieną patirti neišdildomų įspūdžių bei suteikė žinių apie automobilių sandarą ir valdymą, kurias galėsime panaudoti ateityje.