Išvyka į šokolado fabriką

Gruodžio 21 dieną vykome į Kauno šokolado fabriką „Šokoladinė“. Visus sužavėjo pasivaikščiojimas po unikalią šokolado gamybos manufaktūrą, kuri yra vienintelė tokia mieste. Pamatėme, kaip gaminami rankų darbo saldainiai, tuščiavidurės figūros ir, žinoma, patys galėjome pasigaminti pačių šviežiausių saldainių. Išsiliejome norimą figūrėlę ir dekoravome ją spalvotu šokoladu. Išgirdome šokolado atsiradimo istoriją bei sudalyvavome akloje degustacijoje, kurioje spėliojome, kokios šokolado ir ne tik jo rūšys mums yra pateikiamos. Išmokome atskirti tikrą šokoladą nuo šokolado pakaitalo. Ekskursijai baigiantis  galėjome visus savo šokolado kūrinius išragauti ar parsivežti namo kaip salžiausius ir mieliausius šaltos žiemos prisiminimus...