„KO IR KUR GALIMA MOKYTIS KAIŠIADORIŲ KRAŠTE?“

„Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ – būtent taip šiemet vadinosi suaugusiųjų mokymosi savaitė, kuri Lietuvoje rengiama jau 19 kartą. Lietuvai minint savo šimtmetį tradiciškai rajone buvo organizuoti suaugusiųjų  mokymosi renginiai. Pirmąją savaitės dieną mūsų mokykla pakvietė į relaksacijos užsiėmimą „Žvilgsnis į praeitį“ , antradienį dalyvavo mugėje  „KO IR KUR GALIMA MOKYTIS KAIŠIADORIŲ KRAŠTE?“, trečiadienį Pravieniškių skyriuje vyko  psichoedukacinis  užsiėmimas „Ateities projektavimas“,  ketvirtadienį mokyklos bendruomenė vyko į Kauno miesto rezistencijos ir tremties muziejų, kitas istorines Kauno vietas,  o penktadienį surengė gerosios patirties seminarą „Netradiciniai e-mokymo metodai ir valstybės šimtmečio atspindžiai“ Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos, Trakų suaugusiųjų mokymo centro bendruomenėms.