Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje 2019 kovo 6 dieną vyko pamoka apie Lietuvos kariuomenę.

Rodyti daugiau>>>

Lietuvių kalbos mėnuo KSJM. 2019 -ieji - Vietovardžių metai.

Rodyti daugiau>>>

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje 2019 kovo 5 dieną vyko užgavienių švaentė.

Rodyti daugiau>>>

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje vyksta Lietuvių kalbos dienos. Pirmasis renginys - Kūrybinės dirbtuvės, plakato "Gražiausias lietuviškas žodis" kūrimas ir pristatymas. Gražiausiu lietuvišku žodžiu išrinktas žodis.

Rodyti daugiau>>>

Dėl ugdymo proceso nutraukimo. Pratęstas ugdymo proceso nutraukimas nuo vasario 25 dienos iki kovo 1 dienos Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje Pravieniškių skyriuje. Įsakymas

Sausio 13 d. minėjimas mokykloje.

Rodyti daugiau>>>

ADVENTINĖ VAKARONĖ MOKYKLOJE

Rodyti daugiau>>>

Lapkričio 2 dieną mokykloje pakvipo moliūgais, morkomis ir keptais obuoliais. Penktadienį 7/10 klasių mokiniams vyko integruota technologijų ir biologijos pamokos. Mokiniai dalyvavo viktorinoje, sprendė kryžiažodžius, diskutavo apie sveikos mitybos taisykles ir įpročius. Pasibaigė  teorinė dalys ir prasidėjo sveiko maisto ruošą, mokiniai draugiškai pasiskirstė darbus: vieni dorojo moliūgą ir virė kvapniausia moliūgų sriubą, kiti tarkavo morkas ir kepė skaniausią morkų pyragą, kepė obuolius, kepė kotletus iš avižinių dribsnių.

Rodyti daugiau>>>

Spalio 29 diena, atostogų metų, grupelė aktyviausiu 9 klasės mokinių, apsilankė Elektrėnų „Versmės‘ gimnazijoje. Mokiniai dalyvavo atviroje chemijos pamokoje, kuriuos metų savarankiškai atliko keletą cheminių eksperimentų ir supažindino visus dalyvavusius su gautomis Išvadomis.

Rodyti daugiau>>>

„Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ – būtent taip šiemet vadinosi suaugusiųjų mokymosi savaitė, kuri Lietuvoje rengiama jau 19 kartą. Lietuvai minint savo šimtmetį tradiciškai rajone buvo organizuoti suaugusiųjų  mokymosi renginiai. Pirmąją savaitės dieną mūsų mokykla pakvietė į relaksacijos užsiėmimą „Žvilgsnis į praeitį“ , antradienį dalyvavo mugėje  „KO IR KUR GALIMA MOKYTIS KAIŠIADORIŲ KRAŠTE?“,

Rodyti daugiau>>>

Jau kelinti metai tęsiasi Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos bei Trakų suaugusiųjų mokymosi centro bendradarbiavimas. Mokytojai kasmet lankosi vieni pas  kitus,  nagrinėja aktualias suaugusiųjų mokymo/si problemas, susipažįsta su regiono kultūriniais objektais.

Rodyti daugiau>>>

MOKOMOJI-PAŽINTINĖ IŠVYKA PO KAIŠIADORIŲ RAJONE ESANČIUS PILIAKALNIUS IR KITAS ĮŽYMIAS VIETAS.

Ši išvyka tai  - viena iš Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos „Aš – Lietuvos šimtmečio pilietis“ veiklų. Birželio 12 d. visą pusdienį grupė mokyklos mokinių ir mokytojų lankė Kaišiadorių rajono piliakalnius, kitas įžymias vietas.

Rodyti daugiau>>>

15 kartą  Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokiniai vyko į respublikinį sporto festivalį Palangoje "Sportas visiems". Tai renginys tradiciškai vykstantis paskutinį gegužės savaitgalį ir sutampantis su vasaros sezono atidarymo švente. Jau pirmosiose miesto prieigose mus pasitiko ryškios reklaminės afišos, kviečiančios tris dienas parungtyniauti draugiškame visiem kurorte ir pasitikrinti savo fizinius gebėjimus. Asociacija "Sportas visiems" pakvietė poilsiautojus ir visus miesto svečius net į 70 sporto renginių ir fizinio aktyvumo užsiėmimų. Daugelis varžybų vyko vienu metu ir skirtinguose miesto vietose, todėl fiziškai neįmanoma suspėti visur startuoti. Džiaugiamės, kad pasirinkę sau tinkamas asmenines sporto šakas mūsų 8 mokių komanda sugebėjo laimėti net 10 medalių.  Tai unikalus visų laikų mūsų mokyklos rekordas.

Rodyti daugiau>>>

Vykdydami neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą „AŠ – LIETUVOS TŪKSTANTMEČIO PILIETIS“,  2018 m. gegužės mėnesį mokyklos andragogai kartu su mokiniais vykome  į Vilnių, kur lankėme Valstybės pažinimo centrą,  Valdovų rūmus, Signatarų namus bei vakarą praleidome nacionaliniame dramos teatre, žiūrėdami spektaklį „Atžalynas“.

Rodyti daugiau>>>

Balandžio 12 dieną mokiniai vyko į Kadagių slėnio žirgyną, kuris įsikūręs Arlaviškių kaime, šalia Kauno marių regioninio parko. Mokiniai su dideliu susidomėjimu ruošė žirgus jojimui: glostė, šukavo, balnojo; taip pat - geriau su jais susipažino. Užsėdus ant žirgų, mokinių džiaugsmui nebuvo ribų: entuziastingai su jais bendravo, juos jaukinosi, mokėsi joti. Vieniems tai pavyko puikiai - buvo drąsūs ir jodinėjo kaip tikri raiteliai, kitiems - labiau patiko ramiai risnoti. Atsisveikinti su Fabula, Kongu, Liuciferiu ir Feride buvo liūdna, tačiau mokiniai pažadėjo į žirgyną sugrįžti dar šį pavasarį arba rudenį.

Rodyti daugiau>>>

 

Kovo 29 dieną jaunimo klasių mokiniai vyko į Lietuvos etnokosmologijos muziejų – Lietuvos observatoriją ir muziejų Molėtų rajone. Tądien oras buvo puikus, o džiugesį, vos įriedėjus į Molėtų rajoną, kėlė tyvuliuojantys ežerai aplinkui.
Muziejuje mus pasitiko gidas, kuris pakvietė į ekskursiją "Etnokosmologija-ryšiai su kosminiu pasauliu". Jos metu per požeminę muziejaus galeriją, tarsi mitologinio medžio šaknis, kilome aukštyn. Penkiose salėse buvo pristatomi skirtingi žmogaus, žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės).
Rodyti daugiau>>>

 

Kovo 22 dieną- mokykloje vyko renginys, skirtas Pasaulinės vandens dienos paminėjimui. Renginio pradžioje mokytojos N. Kriaučiūnienės perskaitytas „Laiškas iš 2070 m.“ tiek mažą, tiek didelį privertė susimąstyti - ar tausojame vandenį, ar nepritrūksime jo ateityje?...

Rodyti daugiau>>>

DĖMESIO!!!

Kovo 19-23 dienomis organizuojama spalvų savaitė be patyčių. Numatytos veiklos spalvotomis dienomis:

Kovo 19 d. raudona diena- aktyvumo, pasitikėjimo, veiksmo spalva. Dienos veikla, gražiausių žodžių, palinkėjimų rašymas.

Kovo 20 d. geltona diena- tai šviesa, saulės spindulys, gintaro rugių lauko spalva. Šios dienos veikla piešinių „ patyčioms ne“ paroda.

Kovo 21 d. juoda ir balta diena- solidarumo, rafinuotumo ir elegancijos spalvos. Dienos veikla ,“Elektroninės patyčios. Kas tai“? Integruotos veiklos informatikos kabinete.

Kovo 22 d. mėlyna diena- taikos, ramybės, atsipalaidavimo, spalva. Dienos veikla,draugiškos varžybos su Šv. Faustinos mokyklos mokiniais.

Kovo 23 d. žalia diena- vilties, tikėjimo, gyvenimo pavasario spalva. Dienos veikla, prevencinių filmų apie patyčias ir jų pasekmes peržiūra, savaitės veiklų apibendrinimas.

Mokyklos administracija

Atvirų durų diena policijos komisariate

Visi pastebime, kad visuomenėje nuolat kyla pasitikėjimas policija. Geriausias būdas aukštiems pasitikėjimo reitingams išlaikyti – tai atviras ir tiesioginis bendravimas ir  bendradarbiavimas su žmonėmis. Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokiniai su malonumu sutiko žinią atvirų durų dienos proga aplankyti Kaišiadorių policijos komisariatą ir artimiau susipažinti su pareigūnų darbo sąlygomis bei po reformos pasikeitusiomis funkcijomis.

Rodyti daugiau>>

Edukacinė išvyka į Zyplių dvarą

Š.m. kovo 5 d. jaunimo klasių mokiniai vyko į Zyplių dvarą kartu su mokytojais A. Jarūnavičiumi ir V. Klein. Ten visi drauge gilinosi ir mokėsi kiaušinių marginimo vašku gudrybių. Edukacinė veikla Zyplių dvare -  tai tęstinė neformalios programos „Lietuvių liaudies šeimos ir kalendoriniai papročiai“, kurios autorė ir vykdytoja yra mokytoja metodininkė V. Klein, veikla

Rodyti daugiau>>

Lytinio švietimo paskaita

Vasario mėnesį suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje vyko sveikatos biuro A. Petroškienės lytinio švietimo  paskaita. Paskaitos metu specialistė padėjo suvokti mokiniams emocinius ir fizinius pasikeitimus vykstančius paauglystės laikotarpiu , žinoti kokios yra lytiniu keliu plintančios ligos ir kokia yra jų prevencija.

Rodyti daugiau>>

Lytinio švietimo paskaita

Vasario mėnesį suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje vyko sveikatos biuro A. Petroškienės lytinio švietimo  paskaita. Paskaitos metu specialistė padėjo suvokti mokiniams emocinius ir fizinius pasikeitimus vykstančius paauglystės laikotarpiu , žinoti kokios yra lytiniu keliu plintančios ligos ir kokia yra jų prevencija.

Rodyti daugiau>>>

Tikriausiai niekas nepaneigs, kad užgavėnės – pavasario laukimo, gamtos nubudimo  šventė.  Vasario 13 dieną šią šventę  aktyviai šventė  ir Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos bendruomenė. Moksleiviai supažindinti su senaisiais užgavėnių burtais, papročiais bei tradicijomis, aptarėme kokios tradicijos svarbios mums šiandien. Šventę vainikavo morės deginimas bei vaišinimasis blynais bei arbata.

Rodyti daugiau>>

Paskaita apie prekybą žmonėmis

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje vasario mėnesį klasės valandėlės metu vyko prevencinė paskaita 9-10 klasių moksleiviams apie prekybą žmonėmis. Paskaitos metu  moksleiviai supažindinti kaip atpažinti įvairias išnaudojimo formas: verbavimą,  perdavimą , sukčiavimą, apgaulę, vergiją ar netgi organų pašalinimą. Nors prekyba žmonėmis visame pasaulyje yra pripažinta kaip nusikalstama ir nelegali veikla, tačiau tai tebėra viena sparčiausiai augančių organizuoto tarptautinio nusikalstamumo formų su kuria aktyviai kovoja visuomenė. Paskaitos  pabaigoje moksleiviams pademonstruotas prevencinis filmas „ Lilija amžinai“ sukėlė įvairias diskusijas, kurias visi kartu aptarėme.

Klasių kuratorė  Rūta Morkūnienė

Vykdant neformalaus ugdymo programą „Būkime drauge“ sausio mėnesį Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje buvo vedama A. Petroškienės paskaita 7-10 klasių mokiniams “ Kaip apsisaugoti šaltuoju metų periodu“. Paskaitos metu mokiniai buvo supažindinti su gripo prevencija, išaiškinta kaip elgtis ekstremaliomis situacijomis, sušalus, sušlapus. Išaiškinta kaip reikėtų stiprinti savo imunitetą šaltuoju periodu, taip pat aptartos svarbiausios mitybos taisyklės. Ugdytiniai itin aktyviai dalyvavo šioje paskaitoje ir uždavė specialistei daug klausimų juos dominančia tema.

Klasių kuratorė

Idėja Lietuvai.

Pradėti siūlome nuo šių trijų, dėl kurių sutarė iniciatyvoje „Idėja Lietuvai“ aktyviai dalyvavusi visuomenė ir ekspertai: 
1. Įteisinti dvigubą pilietybę (bendras gėris).

2. Mokytojo profesija iki 2025-ųjų turi tapti prestižine (švietimas).
3. Padėti jaunoms šeimoms įsigyti būstus ir mažinti biurokratiją skaitmenizuojant valstybės paslaugas (ekonomika ir valstybės valdymas).

Kviečiame patvirtinti, kad pritariate šių 3 idėjų Lietuvai įgyvendinimui, pasirašant Idėja Lietuvai aktą

 

 

Pasirašyti>>

Mokytojai mokosi. 2018-01-17 vyko seminaras "Saugios mokyklos kūrimas" Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje. Seminarą vedė psichologas Evaldas Karmaza

 

Rodyti daugiau>>

Dega žvakelės, tik plaikstosi jų liepsnelės,  kurios  primena , kad gyvenimas gali tuoj pat užgesti, nes yra labai trapus.
Susirinkome visa mokyklos bendruomenė prisiminti tuos, kurie žuvo, kad mums gera būtų gyventi, mokytis, svajoti ir  kurti.
Rodyti daugiau>>

Belaukdami Šv. Kalėdų didžiojo stebuklo gruodžio  Gruodžio 13 dieną Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje mokiniai  su dideliu entuziazmu ir puikia nuotaika papuošė kalėdinę eglutę.  Puošdami eglutę ir kabindami kai kuriuos savo rankų žaisliukus moksleiviai į juos sudėjo  visą savo nuoširdumą ir tikėjimą stebuklais.

 

Rodyti daugiau>>

Vykdydami neformalaus  švietimo programą „Būkime drauge“ su moksleiviais turėjome galimybę vykti  į Šokolado restoraną “Šokolado sostinė” esantį Trakuose. Čia mūsų laukė edukacinė pamoka, kurios metu  stebėtojų nebuvo nei vieno. Visi dalyvaujantys turėjo galimybę tapti tikrais šokolado gurmanais. Moksleiviai susipažino su šokolado atsiradimo istorija ir išmoko gaminti, ragauti ar formuoti savo norimo dydžio ar skonio saldainius, kuriuos parsivežė į namus kaip saldų prisiminimą. Ši kelionė  suteikė daug pozityvių emocijų.

Rodyti daugiau>>

Mokymosi galia ir žavesys

Ganėtinai žvarbus, itin lietingas ir todėl nemalonus šių metų ruduo vis tik turėjo vieną gerą savybę – lyg talentingas dailininkas kasdien vis kitokiomis spalvomis paišė nuostabiai ryškų, spalvotą peizažą. Atsikeli ryte ir nežinai: tos geltonos beržų kasos po nakties paruduos ar dar ne, o tas žalialapis klevas jau mojuos gelsva, oranžine viršūne, o gal stojiškai atsilaikys dar dieną, kitą?

 

Rodyti daugiau>>

Lapkričio mėnesi mokyklos mokiniai apsilankė Lietuvos kelių muziejuje arba labiau žmonėms žinomas, kaip Vievio kelių muziejus. Muziejaus darbuotoja papasakojo apie muziejaus istoriją, muziejuje sukaupta daug muziejinę vertę turinčių eksponatų, kaip: kelininkų nuotraukos, spauda ir literatūra susijusi su keliais, kelininkų darbo įrankiai, įvairios mašinos, tiltų, sankryžų maketai, kelio ženklai ir t.t…
Mokiniams labai patiko įvairios technikos eksponatai, sužinojo keistu darbo įrankių paskirtį ir kt..

Rodyti daugiau>>

Liaudies išmintis sako, jog geri darbai žmogų puošia. Jau tapo mūsų suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos tradicija  artėjant visų šventųjų dienai daryti kilnius darbus. Per klasės valandėlės pamoką savanoriai rankose nešini grėbliais, šluotomis ir žvakelėmis leidosi į Medinių Strėvininkų kapines tvarkyti apleistų nežinomų kapų. Sutvarkius kapus, mintimis pabuvome prie buvusio mūsų mokyklos mokinio kapo. Mes tikimės, kad uždegtos žvakelės sušildė ne vieną  sušalusią sielą.

Rodyti daugiau>>

Lapkričio 20 d. į Zyplių dvarą iš Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos atvyko grupė jaunuolių, kurie panoro susipažinti ne tik su Zyplių dvaru, bet ir su tautiniu kostiumu bei išmokti pinti tautinę juostą.

Rodyti daugiau>>

Lapkričio 17 d. gausus būrys jaunimo klasių mokinių ir mokytojų leidosi į daug žadančią kelionę į Anykščius. Kaip parodys dienos pabaiga – kelionės bus būta išties įspūdingos!

Rodyti daugiau>>

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla 2017-2018 m.m. dalyvauja edukaciniame projekte „Kino klubas“ – mes džiaugiamės  įkūrę kino klubą  savo mokykloje!

Rodyti daugiau>>

Spalio 13 dieną Lietuvos liaudies buities muziejuje vyko tradicinė XX-oji etnokultūrinė viktorina, kurios tema šiais metais buvo „Lietuvių apdarai“. Viktorinoje dalyvavo ir Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos 8 klasės mokiniai. Draugiškai ir bičiuliškai varžėmės su kitomis komandomis iš Rumšiškių Antano Baranausko, Kruonio gimnazijų ir Paparčių mokyklos-daugiafunkcinio centro

Rodyti daugiau>>

Spalio 5 dieną mokykloje vyko Mokytojų dienos šventė. Šventę vedė ir organizavo mokyklos mokiniai.

Rodyti daugiau>>