Žiemos palydos šventė

Nors ir pavėluotai, bet sugrįžę po trumpų žiemos atostogų visi mokiniai ir mokytojai su džiaugsmu susirinkome į žiemos palydos šventę. Ta proga mokyklos stadione iškėlėme spalvingą morę ir pasipuošėme užgavienių kaukėmis. Linksmą nuotaiką užtikrino vykę žiemos žaidimai, kuriuose gausiai dalyvavo tiek visos klasės, tiek atskiri mokiniai.  Populiariausiomis išlieka virvės traukimo varžybos, kuriuose mokiniai išbandė jėgas individualiai ir komandinėse rungtyse. Stipriausio mokinio prizą laimėjo 9 kl. mokinys M. Švenčionis, kuriam niekas neprilygo muštynėse su maišais. Toliausiai pilną maišą nusviedė 10 kl. mokinys L. Šalomskas: klasių kuratorė pateikė mįslių apie žiemą, gamtą ir tradicijas. Geriausieji ir aktyviausieji buvo apdovanoti riestainių karoliais ir saldainiais. Šventės pabaigoje visi draugiškai užkando mielinių blynų.

Socialinis pedagogas V. Načajus