Smagi kelionė po Anykščių kraštą

8 - 9 klasių mokiniai su mokytoja Taisa Liuiziene pabūvojo Anykščiuose ir Anykščių apylinkėse. Visus nustebino Puntukas, visi galvojome norus lipdami į Laimės žiburį - antkapinį paminklą J. Biliūnui, nudžiugino saugoma A. Baranausko klėtelė. Mes pabuvojome A. Vienuolio muziejuje, aplankėme Stanislovo Petroškos akmens tapybos parodą. Mums labai patiko Arklio muziejus. Su įdomumu apžiūrėjome muziejaus ekspozicijas, susipažinome su podžiaus amatu, apsilankėme pas kalvį, stebėjome kaip jis kalė karštą geležį, gamino pasagėles.

Labai patiko J. Biliūno muziejaus ekspozicija. Muziejaus darbuotoja mums papasakojo apie rašytojo J. Biliūno gyvenimą ir jo kūrybą. Ši kelionė praturtino mūsų akiratį, įgijome žinių ir patirties. Laukiame kitos kelionės.

Mokytoja Taisa Liuizienė