Respublikinė suaugusiųjų švietimo savaitė: :“Gyvybės medis“ veikla Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje

Suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje lapkričio 17-23 dienomis buvo organizuojama suaugusiųjų švietimo savaitė: “Gyvybės medis“, 10-12 suaugusiųjų klasėse.

Savaitės tema buvo integruojama į tris mokomuosius dalykus: Lietuvių kalbą ir literatūrą, biologiją, technologijas.

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu mokiniai rašė rašinį :“Gyvybės medis“.

Technologijų pamokų metu 11-12klasių  mokiniai, šia tema paruošė karpinių parodėlę.

Biologijos pamokų metu(mokyt. R.Markevičienė) 11-12 klasių mokiniai parengė stendinius pranešimus: “Garsiausi medžiai Kaišiadorių rajone“.

Savaitės veiklą baigė meninio filmo: “Gyvybės medis“(2012 m., JAV.) peržiūra ir refleksija. Mokiniams buvo pateiktos anketos, susijusios su filmo siužetu ir jie pateikė savo nuomones, rekomendacijas.

Dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams, kurie taip šauniai ir geranoriškai dalyvavo savaitės veikloje.

Informaciją parengė

Mokytoja A. Sapitavičienė