Rajoninės smiginio varžybos

2015 -03-05 d.  Žiežmarių gimnazijoje įvyko rajoninės pagrindinių mokyklų smiginio varžybos, berniukų ir mergaičių grupėse. Kiekvieną komandą sudarė 2 mokiniai. Varžybų esmė - greičiau surinkti 501 tašką. Mūsų mokyklos berniukų komanda jau anksčiau buvo tapusi rajono  čepmpionė. Džiaugiamės, kad šiais metais pirmą kartąmokyklos istorijoje čempionais tapo mokyklos mergaičių komanda: dešimtokės Neringa Baumilaitė ir Justina Lankaitė. Kaišiadorių sporto centro direktorius J. Žižliauskas šioms mergaitėms iškilmingai įteikė I vietos diplomus ir aukso medalius. Didžiuojamės ir berniukų komanda, kurią sudarė 8 klasės mokinys Laimutis Butrimavičius ir 7 klasės mokinys Gytis Švenčionis. Jie užėmė aukštą antrą vietą ir nusileido tik nugalėtojams Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinės mokyklos mokiniams.

Socialinis pedagogas V. Načajus