Jodinėjimas žirgais

Vykdant neformalaus ugdymo programą „Sportas visiems“ balandžio mėnesį  grupelė Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokinių lankėsi Arlaviškių kaime esančiame Valaičių žirgyne. Nuvykus į žirgyną vaikams buvo pravesta edukacinė pamoka. Jie buvo mokomi, kaip žirgus  prižiūrėti, šukuoti, pabalnoti. Taip pat susipažinome su žirgų prižiūrėtojo profesija. Žirgyno šeimininkai papasakojo apie dalyvavimą varžybose, žirgų laimėjimus, reikalingas investicijas bei laiką jiems išlaikyti. Išsirinkę ganyklose sau patinkančius žirgus galėjome jais jodinėti.  Vienas iš žirgų, kuriais jodinėjome yra Kongas pelnęs Lietuvos čempiono titulą.

Išvykos metu patirtos pozityvios emocijos ir įspūdžiai neišblės dar ilgai. Išvykdami atsisveikinome su žirgais ir pažadėjome čia dar kartą sugrįžti.

Klasių kuratorė R. Morkūnienė