Edukacinė pažintinė veikla

Birželio 3 – 5 dienomis  Suaugusiųjų ir jaunimo  mokyklos mokiniai dalyvavo kultūrinėje, meninėje, kūrybinėje, pažintinėje, sportinėje, praktinėje veikloje. Šiomis dienomis keliavome į neįprastas mokymuisi vietas: pramogų parką „Lokės pėdą, Valaičių žirgyną, lankėmės Lietuvos liaudies buities muziejuje, plaukiojome Kauno mariose burlaiviu „Tekila“, paskutiniąją mokslo metų dieną baigėme tradicine paskutinio skambučio švente.

Birželio 1 - ąją dieną lankėmės pramogų parke „Lokės pėda“.   Šiame pramogų parke aktyviai sportavome ir mėgavomės adrenalinu įveikdami skirtingo sudėtingumo trasas, skirtinguose aukščiuose. Nuotykiams ir pramogoms nusiteikę moksleiviai turėjo įveikti apie 60 tolimose kelionėse pasitaikančių išbandymų: beždžionių, tibetietiškus ir nepalietiškus tiltus, judančius rąstus, tinklus, sūpynes, balnakilpes, piratų kopėčias, šokti Tarzano šuoliu, pereiti tirolietišką tiltą ir daugelį kitų.

Birželio 2 – ąją dieną vykome į Valaičių žirgyną. Tai buvo labiausiai mokiniams patikęs užsiėmimas. Aktyviai judėdami, rūpindamiesi gyvūnais, mokiniai turėjo savotišką terapiją padedančią atgauti fizines jėgas bei išsiugdyti tam tikrą požiūrį į vertybes. Gamtos prieglobstyje mokėmės gerumo, žavėjomės žirgų teikiama ramybe.

Birželio 3 - iąją dieną lankėmės Lietuvos liaudies muziejuje. Muziejuje visų laukė smagūs žaidimai, reikalaujantys greitumo, miklumo, net ir jėgos, akies ir rankos taiklumo, ritmo pajautimo. Ši diena buvo puiki proga mokiniams parodyti savo gebėjimo įgūdžius ir įrodyti, kas yra stipriausias, ištvermingiausias ir vikriausias.

Birželio 4 - ąją dieną plaukiojome  Kauno mariose  burlaiviu „Tekila“. Tai vienintelis toks prabangus ir senovinis burlaivis Lietuvoje. Moksleiviams tai buvo puiki pramoga, kurios dėka, galėjo  patirti naujų įspūdžių ir grožėtis Kauno marių peizažu.

Birželio 5- ąją dieną, paskutiniąją mokslo metų dieną, šventėme paskutinio skambučio šventę. Mokiniams buvo įteikti diplomai už pasiekimus moksle bei sporte. Kalbėjomės apie prabėgusius mokslo metus, dalinomės prisiminimais, įspūdžiais. Vėliau laikydamiesi tradicijos, šventę tęsėme Girelės poilsiavietėje. Su dideliu entuziazmu ėmėmės įgyvendinti paskutiniosios mokslo metų dienos tradicijos – 100 kiaušinių kiaušinienės kepime.  Matyt, visi sutiks, jog tokią skanią kiaušinienę mes valgome tik kartą metuose – Kaišiadorių Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokslo metų pabaigos šventėje.

Turiningą savaitę bei visus mokslo metus baigėme gerai nusiteikę. Palinkėję vieni kitiems gerų atostogų, išsiskyrėme iki Rugsėjo 1-osios...

Klasių kuratorė R. Morkūnienė