MOKOMOJI-PAŽINTINĖ IŠVYKA PO KAIŠIADORIŲ RAJONE ESANČIUS PILIAKALNIUS IR KITAS ĮŽYMIAS VIETAS

Ši išvyka tai  - viena iš Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos „Aš – Lietuvos šimtmečio pilietis“ veiklų. Birželio 12 d. visą pusdienį grupė mokyklos mokinių ir mokytojų lankė Kaišiadorių rajono piliakalnius, kitas įžymias vietas. Nors mūsų kelionės maršrutas driekėsi daugiausiai žvyrkeliais, bet buvome gerai nusiteikę ir aplankėme 10 objektų: sužinojome, kad Stoniavoje buvo Lijono dvaras (Naujas Dvaras, priklausęs Romeriams), kopėme į Lašinių, Maisiejūnų, Migonių, Mūro Strėvininkų piliakalnius, grožėjomės išskirtine rotondine Kalvių bažnyčia, atnaujinta medine Dūdiškių sentikių cerkve, pabuvome prie Kruonio HAE, Bačkonių HE ir šiuo metu restauruojamoje sinagogoje Žiežmariuose. Išvykoje mus lydėjo ir savo įdomiais istoriniais pasakojimais žavėjo Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkas Aurelijus Balčiūnas. Dėkojame Aurelijui Balčiūnui, visiems dalyvavusiems išvykoje, prisidėjusiems prie veiklos organizavimo.

Programa bus tęsiama ir kitais metais.

Mokytoja Aušra Taparauskienė