Mokymosi spalvos

Vėlų rudenį, kai gamtoje, o kartais ir žmogaus gyvenime ima trūkti spalvų, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė burtis į septynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę, kuri šiemet vadinosi  „Mokymosi spalvos“. Mūsų mokykla,  atsiliepusi į šį kvietimą, iškėlusi gana aukštą tikslą -  atskleisti mokymosi įvairiapusiškumą per asmeninių gebėjimų atsiskleidimą gyvenimo pilnatvei ir darbui, priimant kūrybinius iššūkius kaip mokymąsi nesimokant – visą savaitę 9-12 suaugusiųjų klasių mokinius kvietė į įvairias veiklas. Spalvų terapinis užsiėmimas vyko Pravieniškių atvirojoje kolonijoje, viešosios kalbos paslaptis ir subtilybes atskleidė aktorius Mantas Cegelskas, atrastas savo mokymosi spalvas mokiniai galėjo paprastais žodžiais perteikti savo rašiniuose. O penktadienį Kauno dramos teatre žiūrėtas spektaklis ,,Miškinis“ kiekvieną skatino atrasti ne tik kūrybinį pasaulį, bet ir savitai pažvelgti į savo šeimos, giminės istoriją. Tad žvarbaus ir vėjuoto  lapkričio nykios gamtos spalvos kuriam laikui buvo užleidusios vietą šviesioms, ryškioms kūrybiško mokymosi spalvoms.

Andragogų metodinės grupės pirmininkė, anglų k. mokytoja  Aušra Sapitavičienė

Klasės auklėtoja, lietuvių k. mokytoja Živilė Kursevičienė