Kalėdinės nuotaikos kūrimas

„Kalėdų stebuklas ... Sutemų gniūžtes į langus mėto Kas jisai, tas keistas juokdarys? Aš prašau, kad Dievas jam padėtų,- Jis tikriausiai taip ir padarys ,- Kad lėtai per visą naktį snigtų, O ryte pragystų vyturys. Aš prašau, kad Meilė nepaliktų ,- Ji tikriausiai taip ir padarys ,- O Kalėdų žvaigždės neužgestų, Ir languos spindėtų žiburys. Aš prašau, kad mus Viltis surastų - Ji tikriausiai taip ir padarys“.

Belaukdami Šv. Kalėdų didžiojo stebuklo gruodžio  pirmomis dienomis Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje mokiniai  su dideliu entuziazmu ir puikia nuotaika papuošė kalėdinę eglutę.  Puošdami eglutę ir kabindami kai kuriuos savo rankų žaisliukus moksleiviai į juos sudėjo  visą savo nuoširdumą ir geranoriškumą.

Klasių kuratorė R. Morkūnienė