Kaišiadorių moksleivių štangos spaudimo varžybose

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokiniai V. Krivošejava, L. Abromavičius, L. Pukevičius, G. Lukoševičius ir D. Dambrauskas sausio 31 d. dalyvavo Kaišiadorių moksleivių štangos spaudimo varžybose.

Lukas Abromavičius svorio kategorijoje iki 59 kg užėmė antrą vietą, paspaudęs nuo krūtinės 75 kg sveriančią štangą. Viktorija Krivošejava absoliučioje svorio kategorijoje užėmė ketvirtąją vietą. Lukui Pukevičiui nedaug trūko iki prizinės vietos, bet trečiuoju bandymu jam nepakluso 95 kg sverianti štanga, tad liko ”tenkintis“ šešta vieta. Gerai varžybose sekėsi ir Gustui Lukoševičiui bei Deimantui Dambrauskui.

Mūsų mokyklos devintokams ir aštuntokei buvo sunku varžytis su A. Brazausko ir Žiežmarių gimnazijų vyresniais moksleiviais, tad smagu, kad mūsų sportininkai neišsigando ir garbingai atstovavo mokyklą.

Kūno kultūros mokytojas

D. Andriulis