AppYourSchool projektas Italijoje

VšĮ EDUKACINIAI PROJEKTAI kartu su Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla dalyvauja projekte AppYourSchool. Sausio 9-13 d. į projektą Bolonijoje AppYourSchool vyko mokyklos direktorė Jurgita Nauckūnienė ir ikiprofesinio mokymo mokytojas Arūnas Jarunavičius. Čia susirinko apie 40 žmonių iš Italijos, Turkijos, Portugalijos, Čekijos, Lenkijos, Suomijos, Graikijos ir, žinoma, Lietuvos.

Projekto koordinatoriai perteikė partneriams dvi – Alberto Manzi ir Bruno Munari – metodologijas, kurias galima panaudoti darbe su vaikais, paaugliais ir kitais besimokančiaisiais. Pavasarį organizuosime mokymus Lietuvos pedagogams ir pasidalinsime naujais, įdomiais mokymo metodais, perimtais iš kolegų italų. Sekite mus socialiniame tinkle facebook!

Penkios dienos buvo tikrai intensyvios ir darbingos. Veiklos buvo įdomios, įtraukiančios. Piešėme ant lapo, plėšėme popierių, darėme medžius iš vielos ir programavome juos kompiuterio ekrane. Netgi kūrėme meno kūrinius kopijavimo aparatu!

Mūsų veiklas stengėmės įamžinti nuotraukose.

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti svetainėje http://www.appyourschool.eu/