Mokytojų šventė

Spalio 5 d. Kaišiadorių Suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Ši šventė pati didžiausia padėka mokykloje dirbantiems pedagogams. Šventinį rytą į mokyklą atvykusius mokytojus džiugiai nuteikė papuošti kabinetai, šventiškai pasipuošę mokiniai. Po netradicinių pamokų, kurias vedė patys vyriausi mokyklos mokiniai dešimtokai visi buvo pakviesti į  trečio aukšto fojė. Čia laukė šventinis padėkos koncertas skirtas mokytojams. Renginio metu vedantieji Mantas ir Gintarė visų moksleivių  vardu  išsakė mokytojams pačius gražiausius sveikinimo ir padėkos žodžius, pateikė daug nuotaikingų ir linksmų užduočių. Jau tradicija tapo kiekvienais metais rinkti metų mokytoją. Šiais metais juo tapo  ir metų mokytojo nominaciją pelnė mokytojas Donatas Andriulis. Sveikiname mokytoją ir dėkojame  moksleiviams už šauniai pravestą šventę.

Klasių kuratorė Rūta Morkūnienė