Jaunimo klasių mokiniai keramikos amato mokėsi keramikės Kristinos Zazerskienės dirbtuvėse

Vasario 22 dieną jaunimo klasių mokiniai keramikos amato  mokėsi  keramikės Kristinos Zazerskienės dirbtuvėse (Kaišiadorių raj., Lomenių km.).  Edukacinis užsiėmimas organizuotas vykdant tęstinės neformalios ugdymo „Margi raštai“ programos II dalį. Keramikos dirbtuvių šeimininkė Kristina mus pasitiko erdvioje ir šiltoje  namų dirbtuvės aplinkoje, kur 3 valandas mokiniai intensyviai kūrė ir lipdė autorinius puodelius arbatai. Minkant molį, Kristina dalinosi kūrybinėm patirtim ir pasakodama vaikams „keptas molio istorijas“, skatino vaikus vertinti ir puoselėti senąjį amatą - keramiką.  Su nekantrumu mokiniai laukia išdegtų savo sukurtų keramikos gaminių, kuriuos Kristina  išdegs krosnyje ir puodeliai atkeliaus pas savo jaunuosius šeimininkus.

Neformalaus ugdymo „Margi raštai“ programos autorė ir koordinatorė

Dailės vyr. mokytoja Virginija Klein