,,Duonos kelias"

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos  suaugusiųjų klasių mokiniai , mokytojai, jų šeimos nariai  lapkričio 21 d.   dalyvavo prasmingoje edukacinėje programoje ,,Duonos kelias" Rumšiškių liaudies buities muziejuje, kur visi susipažino su  duonelės (taip pagrbiai ji buvo vadinama senovėje) kepimo tradicijomis, papročiais Aukštaitijoje.  Mokytojai prisiminė, kaip jų pačių namuose buvo kepama duonelė.  Kepant duonelei buvo dainuojama,  šokami lietuvių liaudies žaidimai.Visi turėjo galimybę patys   išsikepti po kepalėlį gardžios    duonelės ir parvežti namo. Kai kurie patys nusprendė, gavę  raugo, kepti  tradicinę lietuvišką duonelę  namuose. Juk toks nepakartojimas ruginės duonelės kvapas!

Lietuvių kalbos mokytoja L. Vinevičienė