Karjeros diena kviečia planuoti savo gyvenimą

2014 m. gegužės 28 d. Kauno apygardos probacijos tarnybos Savivaldybių probacijos skyriaus pareigūnai, dirbantys Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje, skatinant nepilnamečių ir jaunuolių, esančių probacijos tarnybos registre motyvaciją renkantis profesiją, kartu su Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos atstovais, organizavo mokyklos moksleiviams ir  PT registre esantiems nepilnamečiams bei jaunuoliams „Karjeros dieną“ .

Kauno apygardos probacijos tarnybos savivaldybių probacijos skyriaus inspektorė Loreta Žižliauskienė supažindino moksleivius su probacijos tarnybų veikla,  taip pat 10 val. nuvykta į UAB „Eckes-Granini Lietuva“, susipažinti su šios įstaigos darbo specifika. Sulčių fabrike mokiniai su dideliu susidomėjimu apžiūrėjo įrengimus, bei uždavė daug klausimų susijusių su šiuo darbu, taip pat gavo galimybę ir paragauti šios įstaigos pagamintos produkcijos.

Organizatoriai