50 - dienis

„Liko 50 dienų tarp klasės draugų,
Liko 50 dienų tarp geltonų suolų,
50 dienų svajomis apsuptų,
50 dienų, kai jauties čia savu.
Laiko jūra banguos, dienos plauks kaip laivai,
Tu moksleivio dalia džiaugsies nebeilgai.
Juokis, šėlk ir kvailiok su draugais artimais,
Nes pavasarį teks atsisveikint su jais“

Balandžio 1 dieną Kaišiadorių Suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje pirmą kartą vyko tradicinė, tačiau kiek kitokia dešimtokų šventė. Ši diena dešimtokams buvo ypatingai iškilminga,-jų laukė Oskarų įteikimo ceremonija. Visus dešimtokus pasveikino ir gražių žodžių negailėjo direktorė, pavaduotoja. Visiems dešimtokams buvo įteiktos labiausiai jų asmenybes atitinkančios nominacijos. Ši diena buvo ne tik šventinė, bet ir kupina išbandymų. Visiems dešimtokams reikėjo atlikti tik jiems paruoštas užduotis: išrinkti centus iš kruopų, sukurti ketureilį apie mokyklą, padainuoti karaokę. Po sėkmingai atliktų užduočių buvo įteiktas pusatestatis. Šventę užbaigė mergaičių devintokių atliekamos dainos ir dešimtokų skaitomas testamentas.