Žemės diena

Minėdami pasaulinę Žemės dieną Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla gamino inkilus bei diskutavo apie gamtosaugos problemas. Biologijos mokytoja supažindino mokyklos bendruomenė su Žemę kamuojančiomis ekologinėmis problemomis.
Šiais metais renginio tema: „Medžiai – Žemės plaučiai“. Buvo  pasakojama apie jų įvairovę bei naudą, kokią žalą gamtai daro kertami miškai, šiukšlinimas ir oro taršą. Žemės diena – graži šventė, tačiau nereikėtų apsiriboti tik pokalbiais ir šventimu. Žmonės kasdien turėtų galvoti, kaip mažiau šiukšlinti savo aplinką ar kitokiais būdais kenkti gamtai, - teigė mokytoja.

Trečiadienį bendruomenė tradiciškai paminėjo Žemės dieną. Šventės metu mokiniai kartu su technologijų mokytojais V. Klein ir V. Ladu pagamino grįžtantiems paukščiams inkilus.