Sportinės draugystės diena

Gruodžio 6 d., paminėdami Tarptautinę tolerancijos dieną, surengėme bendrą gerumo akciją kartu su Specialiąja mokykla ,,Sportinės draugystės diena". Varžėmės trijų rungčių varžybose. Krepšinio varžybas 3x3 laimėjo Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos 10 kl. mokiniai A. Aleškevičius, K. Leonavičius ir 8 kl. mokinys S. Ragauskas. Stalo teniso varžybas berniukų grupėje laimėjo 8 kl. mokinys L. Šalomskas, mergaičių - 8 kl. mokinė J. Lankaitė, o smiginio - 10 kl. mokinys S. Žukauskas. Pasibaigus varžyboms visi sutartinai nusprendėme, jog aktyviausio sportuojančio mokinio prizas turi atitekti S. Žukauskui, kuris puikiai pasirodė ne tik smiginio, bet ir asmeninėse stalo teniso varžybose. Šioje tradicinėje sportinės draugystės dienoje dalyvavo 32 abiejų mokyklų mokiniai.