Dviratininkų varžybos ,,Saugus ratas"

Gegužės 9 dieną vyko rajoninės jaunųjų dviratininkų varžybos „Saugus ratas“. Jas tradiciškai organizuoja ir remia Kaišiadorių PK bei Švietimo ir kultūros paslaugų centras. Varžybose galėjo dalyvauti 12-14 metų mokiniai, pasiruošę susirungti ne tik praktiniame 6 rungčių važiavime, bet ir atsakydami į 10 teorinių klausimų.Geriausiai sekėsi rungtyniauti ir pirmąją vietą užėmė V.Giržado progimnazijos mokiniai. Individualioje įskaitoje sėkmingiausiai taip pat pasirodė šios mokyklos dviratininkė, kuriai atiteko solidus UAB „Žiežmarių sodai“ įsteigtas prizas – naujas dviratis.Mūsų mokyklai atstovavo 6 klasės mokinys Titas Jonaitis, aštuntokai - Lukas Vitkauskas, Karolis Sladkevičius, Monika Radzevičiūtė, 10 klasės mokinė - Raminta Švenčionytė. Jie  užėmė garbingą  3 vietą ir buvo apdovanoti dideliu AB „Kaišiadorių paukštynas“ šakočiu bei asmeniniais suvenyrais.