Pasaulinė vandens diena

Balandžio 25 d. pirma pamoka buvos skirta Pasaulinei vandens dienai. Mokyklos direktorė J. Nauckūnienė priminė, kodėl turime saugoti, tausoti gamtą. Respublikinio projekto „Sveikatiada“ koordinatorė mūsų mokyklai mokytoja N. Kriaučiūnienė pristatė šių metų Vandens dienos temą – Vanduo ir maisto sauga, priminė, kad 2013 metai paskelbti „Sveikatos metais“, todėl savo sveikata turime rūpintys patys ir skirti daugiau dėmesio vandens reikšmei mūsų gyvenime. Mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinose, skaičiavo kiek vandens reikia išgerti per parą: kiek procentų kūno masės sudaro vanduo ir kt. Viktorinas laimėjo dešimtokai. Atstovė iš KSC A. Petroškienė  įteikė atminimo dovaneles.
Renginio pabaigoje mokytojos N. Kriaučiūnienės perskaitytas „Laiškas iš 2070 m.“ tiek mažą, tiek didelį privertė susimąstyti - ar tausojame vandenį, ar nepritrūksime jo ateityje?...