Pasaulinė gyvūnų globos diena

Spalio 2 dieną mokykloje buvo paminėta Pasaulinė gyvūnų globos diena. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas gyvūnams, kuriems taip dažnai trūksta supratimo ir šilumos. Ne tik mokiniai, bet ir visa mokyklos bendruomenė buvo skatinama susimąstyti apie gyvūnų apsaugą ir priežiūrą.

Kad mokiniai geriau suvoktų, kaip prižiūrėti ir rūpintis  augintiniais, į renginį buvo pakviesti Kaišiadorių VMVT  vyriausioji veterinarijos gydytoja – inspektorė Ilona Aleksejūnienė ir MŽD valdybos viršininkas Vilius Karpavičius.
Svečiai papasakojo apie organizacijos veiklą,  gyvūnų globą. Buvo paskelbta „Gerumo akcija“ ir už paaukotus pinigus nupirkta 18 kg kačių bei šunų ėdalo, kurį grupelė mokinių su biologijos mokytoja nuvežė Kauno (Užlėdžių km.) gyvūnų globos namams. Akcijai tarpininkavo ir konsultavo Kaišiadorių VMVT. Renginio metu pasidžiaugta mokinių atliktais darbais ir prisiminta, kad gyvūnus prižiūrėti, rūpintis jais reikia ne tik šią dieną, bet visada.

Biologijos mokytoja metodininkė N.Kriaučiūnienė