Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 12 dieną mokykloje buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – Kovo 11 –oji. Į renginį susirinko visa mokyklos bendruomenė. Vyko tautiškumo, pilietiškumo pamoka, kurioje giedojome himną, prisiminėme istoriją, išgirdome, ką apie mūsų namus, tėvynę Lietuvą, ir mus pačius rašė mūsų poetai. Žiūrėjome dokumentinį filmą, kuris mus nukėlė į 1990 – uosius,  galėjome stebėti įvykius, kurie apsupo įsimintiną Kovo 11 – ąją. Renginyje nuskambėję Justino Marcinkevičiaus žodžiai: „Žinau, kur baigiasi ateitis: ten, kur prasideda abejingumas tautos istorijai, kultūrai, kalbai. Čia nukrenta skrendantis paukštis, čia išdžiūsta tekanti upė. (...)“, mus įpareigoja. Įpareigoja prisiminti, gerbti, saugoti ir mylėti. O taip pat  nuskamba kaip tyli padėka už tai, kad  mes prisimename ir džiaugiamės šia diena.