Saugus ratas

2012-05-11 Kaišiadoryse vyko jaunųjų dviratininkų varžybos „Saugus ratas“. Renginyje dalyvavo trys Kaišiadorių rajono mokyklų komandos iš Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos bei Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos. Dalyviai turėjo atlikti kelias užduotis: sprendė Kelių eismo taisykles bei varžėsi rungtyje ,,Dviračio figūrinis vairavimas“.

Pirmąją vietą bei kelialapį į kitą etapą iškovojo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos komanda. Prizines vietas laimėjusios komandos buvo apdovanotos Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato medaliais bei taurėmis, o saldžius prizus varžybų dalyviams įsteigė AB „Kaišiadorių paukštynas“.

Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. policijos komisariato informacija