Rajoninės krepšinio varžybos

2012 03 13 Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos sporto salėje vyko Kaišiadorių rajono moksleivių krepšinio varžybos.

Susitiko mūsų mokyklos komanda, vadovaujama mokytojo D. Andriulio ir Paparčių pagrindinės mokyklos komanda, vadovaujama mokytojo N. Gumbrevičiaus.

Vyko atkaklios varžybos, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Deja, pritrūko sėkmės, o gal ir priešininkai buvo stipresni, mes pralaimėjome rezultatu 68:70. Rezultatyviausi mokyklos žaidėjai E. Aliukonis ir O. Paškevičius pelnė po 24 taškus. Svečių komandoje rezultatyviausias žaidėjas, pelnęs 25 taškus - E. Taparauskas.

Kiek džiaugsmo ir kiek nusivylimo būta... O kiek jėgų pareikalavo šios varžybos... Tačiau vaikai suprato, kad be pralaimėjimų nebūna ir pergalių.

Kūno kultūros mokytojas D. Andriulis