„Kino klubas“ kviečia į filmo peržiūrą gruodžio 13 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete.

„VIEŠPATAVIMAS“

2014 m.  ::   119 min.  ::  JAV, Jungtinė Karalystė, Kinija
Režisierius Wally Pfister
Žanras: mokslinė fantastika, veiksmo drama
Amžiaus indeksas: N-13

Apie filmą

Tai mokslinės fantastikos veiksmo filmas apie kompiuterį, kuris viršija žmogaus smegenų galimybes. Mokslininkas Vilas Kasteris yra garsiausias dirbtinio intelekto tyrinėtojas, kuriantis mokslinę technologiją, kuri sujungs visų laikų žiniomis pagrįstą intelektą ir visą žmogiškų emocijų spektrą. Itin kontraversiški eksperimentai jį išgarsina, bet taip pat paverčia pagrindiniu su technologijomis kovojančių ekstremistų taikiniu, o šie padarys viską, kad tik mokslininką sustabdytų. Tačiau siekdami sužlugdyti Vilą jie neišvengiamai padeda jam žengti dar vieną žingsnį – persikelti į sistemą ir pratęsti savo būtį. Vilo žmona Evelina ir geriausias draugas Maksas Votersas kaip kolegos turi atsakyti klausimą – ar jie tam pritaria. Netrukus paaiškėja, kad milžiniškus kiekius informacijos, o kartu ir galios gavusi Vilo sąmonė nė neketina apsiriboti pažinimu moksliniais tikslais. Pajautęs savo jėgą galingas protas imasi užkariauti pasaulį, keliauja iš kompiuterio į kompiuterį ir kelia suirutę. Atrodytų, kelio atgal nėra ir šio proceso nebegalima sustabdyti. Evelinai ir Maksui teks atremti kadaise mylėto genijaus mėginimus pavergti visą planetą.

„Kino klubas“ kviečia į filmo peržiūrą  gruodžio 6 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete.

„Balkonas“

„Kino klubas“ kviečia į filmo peržiūrą lapkričio 29 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete.
„Naujausias testamentas“
2015 m.  ::  115 min.  ::  Belgija, Prancūzija, Liuksemburgas
Režisierius Jaco Van Dormael
Žanras: juodo humoro komedija
Subtitrai: lietuvių k.

„Kino klubas“ kviečia į filmo „Ieškojimai“ peržiūrą lapkričio 22 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete.

2014 m. :: 135 min. :: Prancūzija
Režisierius Michel Hazanavicius
Žanras: karinė drama
Amžiaus indeksas: N-13
Apie filmą
Filme pasakojamos dvi paralelinės istorijos apie per stebuklą išgyvenusį 9 metų musulmoną našlaitį Čečėnijoje ir Rusijos kariuomenėje tarnaujantį jaunuolį Kolią. Tėvų netekęs ir po patirto šoko nekalbantis berniukas Hadžis patenka į amerikiečių kontroliuojamą vaikų prieglaudą, kurios vadovė perduoda jo globą nepriklausomos žmogaus teisių organizacijos savanorei Kerol. Prancūzė išsiaiškina, kad berniukas tikisi susirasti vyresnę seserį, kuri galėjo likti gyva po rusų kareivių išpuolio. Tuo tarpu už kelių šimtų kilometrų nuo konflikto Permėje jaunas muzikantas Kolia įkliūva milicijos pareigūnams neatsargiai parūkęs žolės. Norėdamas išvengti kalėjimo, jis savanoriškai sutinka tarnauti Rusijos armijoje. Čia vaikinas patiria išnaudojimą, būrio vyresniųjų smurtą, neapykantą ir patyčias, kurios išsekina ramaus būdo Kolios kantrybę. Sotūs ir neblogai gyvenantys europiečiai, kaip ir dauguma biurokratinių organizacijų, tik apsimeta, kad juos jaudina konfliktų zonos. Iš tikro kitų tautų bėdos juos jaudina mažiau, negu nacionalinis futbolas. Būtent todėl filmo herojė Kerol kovoja su savo vadovybe ir stengiasi, kad jos misija Čečėnijoje netaptų grynu formalumu.
Laimėjęs „Oskarą“ ir gana netikėtą šlovę visame pasaulyje už nebylųjį filmą „Artistas“, prancūzų režisierius Michel Hazanavicius nusprendė pasisakyti rimtomis politinėmis temomis. Jo filmas „Ieškojimai“ yra to paties pavadinimo amerikiečių klasiko Fred`o Zinnemann`o karo dramos perdirbinys. Joje amerikiečių kareivis priglaudė koncentracijos stovykloje išgyvenusį vaiką ir padėjo jam surasti motiną

„Kino klubas“ kviečia į filmo peržiūrą lapkričio 15 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete.

„Pakeliui“

Vaidybinis  :: 2014 m.  ::  100 min.  Režisierius Ričardas Marcinkus

Apie filmą

Kadaise populiarumo viršūnes viršūnę pasiekęs dainininkas Pankas šiandien jau niekam nebeįdomus. Po eilinio koncerto mažo miestelio kultūros namuose, jis apsvaigęs nuo alkoholio praleidžia naktį scenos užkulisiuose. Paryčiais, pramerkęs akis, jis pamato šalia sėdinčią ir į jį spoksančią mažą mergaitę, kuri prisistato esanti jo dukra. Šie du vienas kitam svetimi žmonės kartu leidžiasi į kelionę, kuri ne tik visiems laikams pakeis šių dviejų pasimetusių sielų likimus, bet ir leis iš naujo įvertinti gyvenimą, atrasti džiaugsmą bei artimus žmones.

Edukacinis projektas „Kino klubas“

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla 2017-2018 m.m. dalyvauja edukaciniame projekte „Kino klubas“ – mes džiaugiamės  įkūrę kino klubą  savo mokykloje!

Dalyvaudami šiame projekte bendradarbiausime su kino sektoriumi, partneriais Jungtinėje Karalystėje ir su mokyklomis Latvijoje bei Gruzijoje. Šis projektas dalinai finansuojamas iš Europos Komisijos MEDIA programos, kuria siekiama skatinti kino raštingumą visoje Europoje.

Mokytojams tai galimybė sudominti vaikus mokymusi iš kino. Priklausydami kino klubui moksleiviai stiprins bendravimo gebėjimus, kritinį mąstymą, pasitikėjimą savimi, raštingumą, gaus daugiau naujos informacijos, susijusios su įvairiais dėstomais dalykais.

Kviesime žiūrėti filmus vieną kartą per savaitę – trečiadieniais. Po kiekvienos peržiūros bus organizuojama ir diskusija.

Projektą „Kino klubas“ koordinuoja Lietuvos kino centras. Įgyvendinadamas projektą, Lietuvos kino centras bendradarbiauja su Švietimo ir mokslo ministerija.

Daugiau informacijos apie projektą http://lithuania.europeanfilmclubs.eu/