DĖMESIO!!!

Kovo 19-23 dienomis organizuojama spalvų savaitė be patyčių. Numatytos veiklos spalvotomis dienomis:

Kovo 19 d. raudona diena- aktyvumo, pasitikėjimo, veiksmo spalva. Dienos veikla, gražiausių žodžių, palinkėjimų rašymas.

Kovo 20 d. geltona diena- tai šviesa, saulės spindulys, gintaro rugių lauko spalva. Šios dienos veikla piešinių „ patyčioms ne“ paroda.

Kovo 21 d. juoda ir balta diena- solidarumo, rafinuotumo ir elegancijos spalvos. Dienos veikla ,“Elektroninės patyčios. Kas tai“? Integruotos veiklos informatikos kabinete.

Kovo 22 d. mėlyna diena- taikos, ramybės, atsipalaidavimo, spalva. Dienos veikla,draugiškos varžybos su Šv. Faustinos mokyklos mokiniais.

Kovo 23 d. žalia diena- vilties, tikėjimo, gyvenimo pavasario spalva. Dienos veikla, prevencinių filmų apie patyčias ir jų pasekmes peržiūra, savaitės veiklų apibendrinimas.

Mokyklos administracija

Edukacinė išvyka į Zyplių dvarą

Š.m. kovo 5 d. jaunimo klasių mokiniai vyko į Zyplių dvarą kartu su mokytojais A. Jarūnavičiumi ir V. Klein. Ten visi drauge gilinosi ir mokėsi kiaušinių marginimo vašku gudrybių. Edukacinė veikla Zyplių dvare -  tai tęstinė neformalios programos „Lietuvių liaudies šeimos ir kalendoriniai papročiai“, kurios autorė ir vykdytoja yra mokytoja metodininkė V. Klein, veikla

Rodyti daugiau>>

Idėja Lietuvai.

Pradėti siūlome nuo šių trijų, dėl kurių sutarė iniciatyvoje „Idėja Lietuvai“ aktyviai dalyvavusi visuomenė ir ekspertai: 
1. Įteisinti dvigubą pilietybę (bendras gėris).

2. Mokytojo profesija iki 2025-ųjų turi tapti prestižine (švietimas).
3. Padėti jaunoms šeimoms įsigyti būstus ir mažinti biurokratiją skaitmenizuojant valstybės paslaugas (ekonomika ir valstybės valdymas).

Kviečiame patvirtinti, kad pritariate šių 3 idėjų Lietuvai įgyvendinimui, pasirašant Idėja Lietuvai aktą

 

 

Pasirašyti>>

Mokytojai mokosi. 2018-01-17 vyko seminaras "Saugios mokyklos kūrimas" Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje. Seminarą vedė psichologas Evaldas Karmaza

 

Rodyti daugiau>>

Dega žvakelės, tik plaikstosi jų liepsnelės,  kurios  primena , kad gyvenimas gali tuoj pat užgesti, nes yra labai trapus.
Susirinkome visa mokyklos bendruomenė prisiminti tuos, kurie žuvo, kad mums gera būtų gyventi, mokytis, svajoti ir  kurti.
Rodyti daugiau>>

Belaukdami Šv. Kalėdų didžiojo stebuklo gruodžio  Gruodžio 13 dieną Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje mokiniai  su dideliu entuziazmu ir puikia nuotaika papuošė kalėdinę eglutę.  Puošdami eglutę ir kabindami kai kuriuos savo rankų žaisliukus moksleiviai į juos sudėjo  visą savo nuoširdumą ir tikėjimą stebuklais.

 

Rodyti daugiau>>

Vykdydami neformalaus  švietimo programą „Būkime drauge“ su moksleiviais turėjome galimybę vykti  į Šokolado restoraną “Šokolado sostinė” esantį Trakuose. Čia mūsų laukė edukacinė pamoka, kurios metu  stebėtojų nebuvo nei vieno. Visi dalyvaujantys turėjo galimybę tapti tikrais šokolado gurmanais. Moksleiviai susipažino su šokolado atsiradimo istorija ir išmoko gaminti, ragauti ar formuoti savo norimo dydžio ar skonio saldainius, kuriuos parsivežė į namus kaip saldų prisiminimą. Ši kelionė  suteikė daug pozityvių emocijų.

Rodyti daugiau>>

Mokymosi galia ir žavesys

Ganėtinai žvarbus, itin lietingas ir todėl nemalonus šių metų ruduo vis tik turėjo vieną gerą savybę – lyg talentingas dailininkas kasdien vis kitokiomis spalvomis paišė nuostabiai ryškų, spalvotą peizažą. Atsikeli ryte ir nežinai: tos geltonos beržų kasos po nakties paruduos ar dar ne, o tas žalialapis klevas jau mojuos gelsva, oranžine viršūne, o gal stojiškai atsilaikys dar dieną, kitą?

 

Rodyti daugiau>>

Lapkričio mėnesi mokyklos mokiniai apsilankė Lietuvos kelių muziejuje arba labiau žmonėms žinomas, kaip Vievio kelių muziejus. Muziejaus darbuotoja papasakojo apie muziejaus istoriją, muziejuje sukaupta daug muziejinę vertę turinčių eksponatų, kaip: kelininkų nuotraukos, spauda ir literatūra susijusi su keliais, kelininkų darbo įrankiai, įvairios mašinos, tiltų, sankryžų maketai, kelio ženklai ir t.t…
Mokiniams labai patiko įvairios technikos eksponatai, sužinojo keistu darbo įrankių paskirtį ir kt..

Rodyti daugiau>>

Liaudies išmintis sako, jog geri darbai žmogų puošia. Jau tapo mūsų suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos tradicija  artėjant visų šventųjų dienai daryti kilnius darbus. Per klasės valandėlės pamoką savanoriai rankose nešini grėbliais, šluotomis ir žvakelėmis leidosi į Medinių Strėvininkų kapines tvarkyti apleistų nežinomų kapų. Sutvarkius kapus, mintimis pabuvome prie buvusio mūsų mokyklos mokinio kapo. Mes tikimės, kad uždegtos žvakelės sušildė ne vieną  sušalusią sielą.

Rodyti daugiau>>

„Kino klubas“ kviečia į filmo peržiūrą  gruodžio 13 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete „VIEŠPATAVIMAS“

Rodyti daugiau>>

Lapkričio 20 d. į Zyplių dvarą iš Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos atvyko grupė jaunuolių, kurie panoro susipažinti ne tik su Zyplių dvaru, bet ir su tautiniu kostiumu bei išmokti pinti tautinę juostą.

Rodyti daugiau>>

Lapkričio 17 d. gausus būrys jaunimo klasių mokinių ir mokytojų leidosi į daug žadančią kelionę į Anykščius. Kaip parodys dienos pabaiga – kelionės bus būta išties įspūdingos!

Rodyti daugiau>>

„Kino klubas“ kviečia į filmo „Ieškojimai“ peržiūrą lapkričio 22 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete.

Rodyti daugiau>>

„Kino klubas“ kviečia į filmo peržiūrą lapkričio 15 d., trečiadienį, per 4-5 pamokas informacinių technologijų kabinete. Filmas „Pakeliui“

Rodyti daugiau>>

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla 2017-2018 m.m. dalyvauja edukaciniame projekte „Kino klubas“ – mes džiaugiamės  įkūrę kino klubą  savo mokykloje!

Rodyti daugiau>>

Spalio 13 dieną Lietuvos liaudies buities muziejuje vyko tradicinė XX-oji etnokultūrinė viktorina, kurios tema šiais metais buvo „Lietuvių apdarai“. Viktorinoje dalyvavo ir Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos 8 klasės mokiniai. Draugiškai ir bičiuliškai varžėmės su kitomis komandomis iš Rumšiškių Antano Baranausko, Kruonio gimnazijų ir Paparčių mokyklos-daugiafunkcinio centro

Rodyti daugiau>>

Spalio 5 dieną mokykloje vyko Mokytojų dienos šventė. Šventę vedė ir organizavo mokyklos mokiniai.

Rodyti daugiau>>