Šv. Valentino diena

Didžiausia laimė gyvenime – žinoti, kad esi mylimas ir pats kažką myli. Turbūt daugelis sutiks su nuomone, kad Šv. Valentino diena tai gėrio, šypsenų, gėlių, meilės kupinų laiškų, diena.

Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos savivaldai priklausantys mokiniai artėjant Valentino dienai buvo padarę meilės paštą, į kurį moksleiviai galėjo vieni kitiems rašyti laiškus ir  palinkėjimus. Šis meilės laiškų rašymas kaip niekad sukėlė didelį susidomėjimą, moksleiviai noriai ruošėsi meilės dienos paminėjimui. Nuotaikingas renginys Valentino dienai paminėti vyko vasario 12 –ąją  penktos pamokos metu. Renginio vedėjai Gintarė ir Jonas buvo pasiryžę padėti visiems ieškantiems meilės ir norintiems mylėti. Šventės pradžioje vedantieji išdalino širdeles su numeriais iš kurių vėliau buvo renkamos Valentino dienos poros. Šios poros pirmiausiai turėjo sukurti poros prisistatymą,  atlikti įvairias kūrybines užduotis: kurti pasaką skirtą meilės dienai, padaryti atviruką skirtą jausmams išreikšti ir kt. Renginio pabaigoje buvo išrinkta šauniausia valentino dienos pora ir apdovanota specialiu padėkos raštu.

Klasių kuratorė