Šratasvydis

Lapkričio 12 dieną įsitikinome, kad šratasvydis yra puikus užsiėmimas norintiems išlieti savo jėgas ne tik mokyklos kieme, bet ir realiame mūšyje. Į šį žaidimą vyko geriausiai besielgiantys mūsų mokyklos mokiniai. O užsidirbti šią kelionę tikrai buvo verta. Žaidimo organizatoriai su entuziazmu pasakojo apie aktyvaus poilsio naudą ne tik mūsų fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Viso žaidimo metu galiojo labai griežtos taisyklės, kurių privalėjome laikytis dėl savo pačių saugumo. Ypatingą įspūdį paliko vieta, kur vyko mūšis. Apleisti, niūrūs pastatai-vaiduokliai tarsi dar labiau įpareigojo visus kovai. Daugelis moksleivių  pirmą kartą gyvenime laikė tikrų ginklų kopijas. Emocijos veržėsi per kraštus tarsi tikram mūšio lauke. Juk svarbu buvo ne tik save apsigiti, bet ir pakovoti už komandą, visas užduotis atlikti laiku. Po mūšio turėjome šaudyti į taikinius. Po šių užduočių visi gavo atminimo dovanėles. Išsiskyrėme visi geros nuotaikos ir susitarėme būti draugiški,  geri, mandagūs ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.

Klasių kuratorė